Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Provokálni szeretne vagy most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Provokálni szeretne vagy most jönnek elő a hibák?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyunk együtt, fél éve együtt élünk. Nehéz volt a kezdet sok vitával, egyszer haza is költöztem már de még aznap este hívott jöjjek vissza. Nem tagadom volt időszak mikor “pattantam” az ex nevére (hozzáteszem én hoztam fel 😅) stb ilyen dolgok voltak. Most egy picit több mint egy hónapja teljes nyugalom van a kapcsolatunkban.

A héten a mosolyomra volt megjegyzése , hogy ferdén mosolygok “ ne mosolyog erőteljesen, mert a bal oldal lent van “ ( pár éve a bal felem lebénult egy percre azóta sajnos ilyen :( ) eddig nem zavarta, volt mikor én szóltam ha egy képen úgy mosolyogtam ne posztolja sehova és stb..akkor mindig azt mondta nincs vele baj. Most meg ezt megkaptam .. szarul esett de úgymond elment a fülem mellett.

Ma pedig eljött velem vásárolni , nadrágokat néztem és mutattam neki a trapézt, hogy nem értem miért divat újra.

Erre azt válaszolta, hogy “ nem tudom nem értek a nadrágokhoz az exem csak egyberuhákat és szoknyát hordott” erre én csak annyit szóltam, hogy bocs nem vagyok olyan, mint az exed erre már csak annyit mondott “ nem baj a változatosság megszépít” .

Persze utána nem foglalkoztam vele ez mintha zavarta volna.

Ez most a kezdi zavarni a hibáim pl mosolyom vagy csak kíváncsi mikor pattanok el ?! 😏😅


2022. nov. 27. 13:52
 1/7 anonim ***** válasza:
73%

Ha kicsi önbecsülésed is van, akkor még ma elhagyod. De úgysem fogod.

De sebaj, idővel majd tanulsz. Vagy nem.

2022. nov. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nyilván ennyiért nem hagyom el mivel úgymond más gond nincs, meg ami lemaradt eddig az exet/exeket (most a sajàtomra gondolok) én emlegettem neki.

Csak fura, bár az is, hogy nyugodt maradtam..ezért rendkívül büszke vagyok magamra :D

2022. nov. 27. 13:57
 3/7 anonim ***** válasza:
77%

Persze, "nyilván" nem hagyod el.

Ostoba.

2022. nov. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
Felesleges volt ki írni... Te sem vagy épp szerintem , egymáshoz illetek.
2022. nov. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem elmúlt a rózsaszín köd ha egyáltalán volt, mert nagyon úgy tűnik, hogy nem.

Csak azért vagytok együtt, mert nincs más, aki elviselne effajta se veled, se nélküled hozzaallasotokat egy kapcsolathoz.

Mindketten gyerekesek vagytok, éretlenek.

Nem elő jöttek a hibák számára, hanem elege van belőled amúgy!

Te dolgod mit csinálsz, de ennek nem sok értelme van az biztos. 🤦‍♀️

2022. nov. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
39%
Ha mely es taryalmas kapcsolatotok lenne, akkor nem mondana ilyeneket. Felszines kapcsolatnal meg magy a veszelye, hogy egyszer csak lecserel. A helyedben aggodnek.
2022. nov. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha másfél év után még mindig exeke hoztok fel az valóban mély és tartalmas kapcsolat lehet. :D Először azt hittem kb másfél hónap, annál még csak-csak elférhet, de akkor is csak jó indulattal..


Egyébként ha annyit emlegetted, lehet már csak azért is felhozta ő is. Kontextus nélkül mindenki azt lát bele, amit akar.

2022. nov. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!