Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan sértődött meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan sértődött meg a párom? Szerettem volna ha felesegül vesz a párom, de mivel ő már volt házas ezért azt mondta hogy nem szeretne újraházasodni,

Figyelt kérdés
én mondtam neki hogy nem baj, pedig tudta hogy vágytam egy eskuvőre, ezért másnap a saját pénzemből vettem egy másfél milliós gyémánt gyűrűt, mikor megmutattam a gyűrűt akkor kiakadt a párom hogy ezt minek vettem, szerintem nem jogos a kiakadása, azóta alig szól hozzám, mit csináljak?

2022. nov. 27. 19:53
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
92%
Nem unod naponta feltenni ezt a kerdest?
2022. nov. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
88%

Igen, jogos.


1. Valószínűleg sok pénz nektek 1.5 millió. Tehát kidobtál sok pénzt felelőtlenül, valami felesleges dologra. Szórod a pénzt, stb


2. Nem veszed figyelembe a döntését. Úgy teszel, mint aki elfogadja, de valójában nem. Tehát drámázol. Mert ezt szimbolizálja a gyűrűd.


Tudom, hogy ez egy szar helyzet, de ennek nincs jövője, sajnálom.


Ráadásul nem tudtok kommunikálni

2022. nov. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem tűnik túl életszerűnek a kérdés.


Valószínűleg voltak gondjai, amitől tart, hogy megint megtörténik, addig nyaggatod ezzel, míg meg nem unja és ott nem hagy.


Szerintem hagyd ezzel békén, ha Úgy érzi, meg fogja tenni.

2022. nov. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

Engem bűntet a párom a régi kapcsolatában kialakult gondok miatt?


Amúgy nem tervezem vissza vinni a gyűrűt, és én dolgoztam meg érte, mivel nem vagyunk házasok nem a mi pénzünk, hanem az én pénzem:)

2022. nov. 27. 20:06
 5/29 anonim ***** válasza:
78%

Akkor semmi köze hozzá mit veszel, viszont ahhoz van, hogy más azt hiszi eljegyeztek és kerdezoskodni fognak mikor lesz az esküvő és őt is, magadat is nehéz helyzetbe sodrod.

Ha te állandóan dramazol majd szépen kipenderit.

Lehet pont azért nem vesz el, mert kicsinyes vagy és ilyen személlyel nem lehet tervezni...

2022. nov. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
97%

Ha nem kamu...

Ha maradt még legalább 30 milla a számládon, akkor nem nagy gond. De a léyneget nem írtad le: Miért vetted meg azt a gyűrűt?

2022. nov. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
82%
Érdekes hozzáállás. Ilyen nőt én elhagynék, aki velem, az én érzéseimmel nem foglalkozik, csak hogy mutogathasson egy kamu eljegyzési gyűrűt. Vegyél magadnak kamu férjet is.
2022. nov. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
91%

Tudom. Igen, a te pénzed. Oké. De a pénzszórás és a felelőtlenség akkor is érvényes és egyik sem olyan emberre vall, akivel családalapításba, közös életbe érdemes kezdeni.


Tegyük fel, hogy tényleg soha nem akar senkivel megházasodni. Nem téged büntet, ez az új elve, ami véletlenül ütközik a te céljaiddal. Ez nem szándékos. Ebben a kérdésben nincs igazi kompromisszum, keress mást.

Ha viszont rólad szól és szándékos, akkor elvenne mást, sak téged nem. Ebben az esetben sincs jövőtök.

2022. nov. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
94%

Ha ez nem egy kamu történet, milyen érzelmi értéke van számodra a gyémánt gyűrűnek, amit te vettél saját magadnak?


Mit szimbolizál számodra? Mit érzel, ha ránézel?

2022. nov. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Nem a gyűrűsujjamon hordom, ezért ezt senki sem kérdezheti meg tőlem hogy milyen gyűrű.
2022. nov. 27. 20:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!