Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek "erőltessem"? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek "erőltessem"? A páromnak már volt esküvője, nekem eljegyzés de lemondtak az esküvőt, azt tudom hogy nem minden elvált szeretne újraházasodni mert negatív tapasztalata van

Figyelt kérdés
Engedjem el ezt az esküvő dolgot? Vagynék rá, de erőltetni sem akarom, körülöttem már egyre többen házasodnak eljegyzés, már nem fáj ha ezeket látom, tudok mosolyogni, de annyira "nem nagy szám" az esküvő? Vagy csak mások mondják ezt? Mondjak le az esküvőről vagy ne?

2022. nov. 19. 17:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
35%
Pontosan miért vágysz erre, mi az ok? Gondold át és rájössz, hogy szívfájdalom nélkül "lemondhatsz" róla.
2022. nov. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%

Csak kétféle férfi nem vesz el:


1. Aki nem szeret

2. Aki gyűlöli a felhajtást, az ügyintézést és azt, ha ő van a középpontban.

2022. nov. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Azért mert az ex lemondta és nem akart elvenni, van bennem egy bizonyítás hogy én is találok egy férfit aki annyira szeret hogy feleségül vegyen ha az első már nem tudott/akart.
2022. nov. 19. 18:04
 4/16 A kérdező kommentje:
De nem azért akarom hogy elvegyen a párom hogy vki elvegyen, hanem hogy az Ő felesége legyek
2022. nov. 19. 18:06
 5/16 anonim ***** válasza:
52%

3.


Na, ilyen dicső és nemes eszmékre épül a házasság remek rendszere. "Bizonyítani akarom" - és megér ez ennyit? Főleg, hogy az ilyen házasságok még az 1 évet is alig bírják ki, ha pedig mégis, akkor szenvedni fogsz?

2022. nov. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Igen tudom hogy a házasság nem jelenti azt hogy jó is lesz a kapcsolat, igen az egom sérült,

Mostmár talán végleg eltudom engedni a vágyat a házasság irant

2022. nov. 19. 18:11
 7/16 anonim ***** válasza:
43%
Látod? Mondtam én.
2022. nov. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Senior Séf ***** válasza:
91%
Arany drága bogaram! Ha itt kérdezed, hogy legyen-e esküvő, az már régen rossz. Sőt! Ha BÁRKITŐL kérdezed, hogy legyen-e esküvő, az már régen rossz. Vagy akarod,, és akkor nem tűrsz akadályt, vagy csak ímmel-ámmal akarod, akkor meg inkább hagyd a fenébe.
2022. nov. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem szuletett volna ez a kerdes ha nem vagynal ra. Oszinten szolva minek fosni egy eskuvotol? Ha van gyerek es kozos vagyon, ugyanugy hosszu, zuros es fajdalmas egy elválás ha ellettars ha hazastars. Akkor meg nem mindegy hogy volt e elotte egy buli? Nem kell nagy felhajtast csapni es sok penzt kolteni, igy csak kicsivel lesz tobb mint egy akarmilyen parti. A gond talan a husegeskuvel van, azt nem merik vallalni. De ma mar lehet kerni olyan szoveget az anyakonyvvezetonel ami modernebb.
2022. nov. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Elvegyelek?
2022. nov. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!