Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A baràtotok milyen gyakran...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baràtotok milyen gyakran jár el nélkületek szórakozni, haverozni?

Figyelt kérdés
Hàny èvesek vagytok, mennyi ideje vagytok együtt?
2022. nov. 29. 13:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
25 évesek vagyunk több mint fél éve tart a kapcsolat. Nem sűrűn, mindenki elfoglalt. Jó a kapcsolatom a barátaival szerveznek barátnős talikat is, így azt mondanám hogy fele-fele arányban van az olyan tali amin csak ők mennek szórakozni vagy mindenki megy
2022. nov. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
1 éve (és 2 hónapja) vagyunk együtt, szinte soha, bevonjuk egymást egymás baráti társaságába, neki meg nincs igénye ennél több szociális interakcióra. (Nekem igen, én havonta párszor szoktam nélküle is haverozni, ritkán előfordul, hogy nélküle bulizunk, ha neki nincs kedve, ez idő alatt kb 3x volt ilyen.)
2022. nov. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Bocsánat, az lemaradt, hogy én 28, ő 30 (kettes válaszoló).
2022. nov. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%
Engem mindig visznek magukkal mindenhova. Az eddigi összes barátom. Csak akkor mennek nélkülem ha én nem akarok menni. Vagy akkor sem.
2022. nov. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

21-22 évesek vagyunk, bő fél éves kapcsolat.

Mindketten találkozunk külön barátokkal, bár többnyire együtt, főleg mostanában (zh ill. vizsgaidőszak).

Ha én nem érek rá, ő meg igen, akkor megy egyedül. Kb minden második héten átlagosan?

2022. nov. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Évekkel korábban volt közös a baráti társaságunk mint hogy összejöttünk volna, szóval ilyen értelemben soha. Közös barátok, együtt bulizunk velük. :)


Mindkettőnknek van évi 1-2 munkahelyi buli, amire nem visszük egymást.


28 és 29 évesek vagyunk, 7 éve együtt

2022. nov. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
A barátom megy nélkülem. Passz, hogy mennyire gyakran. Megy amikor kedve van. 9 éve vagyunk együtt.
2022. nov. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
51%
Mi fél éve vagyunk együtt. Valahogy úgy alakult, soha nem voltunk még egymás társasági köreiben. Nélkülem megy hetes túrákra, nyaralni, koncertre társasággal. Mindenki más. Nem ez tükrözi a kapcsolatot. Nekem csak pár jó haverom van, baráti köröm kimondottan nincsen. De szerintem én sem hívnám. Az idő számít, amit kettesben töltünk. A többi privát szféra. 31/36
2022. nov. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
84%
Közös baráti társaságunk van, úgyhogy nem igazán megy nélkülem. Ha épp nincs kedvem átmenni a barátokhoz, de neki van, akkor megy egyedül, de ez ritkán van. Bulizni nem járunk. Ő 31, én 34 éves vagyok, és 2 éve vagyunk együtt.
2022. nov. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

32F 35N

10 év

Soha.

2022. nov. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!