Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak szerintem túlzás ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem túlzás ez a születésnapi “szokás” pároknál?

Figyelt kérdés

Házi készítésű születésnapi torta

Születésnapi ajándék

Étterem a születésnap estéjén (ünnepelt párja fizet)


2022. nov. 29. 22:59
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyik sem túlzás. Együtt nekem már kicsit sok lenne a 3, de külön, külön szerintem mindegyik alap, illetve a torta mindkét másik opcióval együtt tökéletes. Magában kicsit kevés.
2022. nov. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Ebben mi a túlzás?
2022. nov. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Étterembe nem járunk, amúgy sem. A tortát én szoktam készíteni, magamnak is, neki is. Mert szeretek sütni. Nem elvárás. Ajándékozni szoktunk, de van hogy megbeszéljük előre, mit szeretne a másik, az a legtisztább.
2022. nov. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
5%
Én utálom pl. Engem ne lepjen meg a párom, mert nem is az erőssége, meg hogy ki vagyok én? Ugyan már, születésnap, eltelik, elfelejtve. Oké ez én vagyok, nálam csak értékesebb emberek léteznek a Földön.
2022. nov. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
97%
Mi a túlzás abban, hogy valaki gondol a párjára, és ha alkalom van ünnepli?
2022. nov. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Igen, csak szerinted túlzás.
2022. nov. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
4%
Na de minek ünnepelni? Ő is csak egy szimpla ember, és nem több!
2022. nov. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
98%

7, minek sírni a temetésen? Elvégre a halott is csak egy sima ember, nem több.

Én szeretem megünnepelni a hozzám közelállókat. Azt nem szeretem, ha engem ajnároznak, főleg nem a bulikat, meglepiket. De, szerintem fontos megünnepelni a szeretteinket, nem csak a szülinapjukon, hanem amikor erre lehetőség van. Legyen az diplomaosztó, anyák napja, sikerek az életben, gyermek születés, házvásárlás, előléptetés stb. Mert, míg az utcán egy idegen csak egy szimpla ember a számomra, addig a barátaim, a családom, a párom, ennél sokkal több.

Szerintem egyébként semmi baj azzal, ha valaki nem szereti az ünneplést, ajándékozást, csak ehhez megfelelő partnert kell találni. Én nem tudnék elképzelni olyannal kapcsolatot, aki hozzád hasonlóan áll az ünnepekhez, emberekhez.

2022. nov. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
93%
Miért, mit kellene csinálnunk? Venni valami ócska szart, összeveszni rajta, majd egymásnak háttal fordulva az ágyban csacsogni a kurváinkkal, ahogy ti szoktatok?
2022. nov. 30. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
6%
7-el értek egyet.
2022. nov. 30. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!