Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha ez van, ez mennyire elfogad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ez van, ez mennyire elfogadható, vagy nektek mennyire tűnik valósnak?

Figyelt kérdés

A baratom egy nyugodt, egyszerű embernek ismertem meg es remeltem, hogy mellette nyugalmat találok. Egy egyszerű, rosszul öltözött, stílustalan pasi volt, de örültem, hogy legalabb nem kell más nőnek. En kedveltem persze mint pasit.

Végül kiderult, hogy minden csak nyugodt nem. Habar ő szentet jatszik es szereti magat áldozatnak festeni, rájöttem magamtól, hogy az összes nőt, aki a környezetében volt, lefektette.

Szomszédnőket, kortól függetlenül, a testvére volt feleségét, klienseit, ahol dolgozott. Sajnos a nők is ludasak ebben, mert kaphatóak ilyen dolgokra. Valahogy lehet a baratom pont az előnytelen külseje miatt leépíti a gátlásaikat ....egyszer fültanúja voltam, ahogy egy nő panaszkodott neki, hogy mennyire unja mar a férjét, es mar majdnem rádobta magat a pasimra... házas nőkkel is kavart. ( szerinte ez mind a múlt es ott se volt igaz, de latom h ráírnak, hogy hogy van ) Es ezek a nők mind a tarkómban lihegnek, úgy érzem.

A baratom szerint ezt csak elképzelem es nem vagyok normalis.

En biztos vagyok a logikai kikövetkeztetéseimre. Most a jelekre nem térnék ki, de nagyon profin csinalja es nagyon érzékeny a “hűségességére”

De en okos vagyok es atlatok jobban a szitán.

Nem rejtegeti a mobiljat, nem ügyetlen.

Szóltam neki h engem ez zavar. Erre mindenkit törölt a facebookjáról, de azt hiszem megy minden tovabb csak így érdekesebb.

48 éves ferfi, elvalt, van 2 felnőtt lánya.

Azt mondta hogy ha en vonzónak talalom nem biztos hogy mas is meg hogy nem bízok magamban. En bízok de a jelek neha gyanúsak .

Volt par dolog meg a nőkön kivul amikben gyanítottam, hogy hazudik, de nem hazudott, azokban neki volt igaza.

Viszont lattam sokszor ahogy bámulja a nőket mar a kapcsolatunk elejen is


2022. nov. 29. 23:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
Szuper, csak így tovább! Mert megteheti! 👏 🏆
2022. nov. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%
Honnan veszed, hogy minden nőhöz köze volt/van, aki élt és mozgott a környezetében? Ez inkább durva paranoiának tűnik!
2022. nov. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Elég irreálisnak tűnik.
2022. nov. 30. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
21%

Nézd meg, milyen jeleket találsz még. Ne hamarkodj el semmit, de adj esélyt a saját megérzéseidnek is. Előbb-utóbb le fog bukni.


", de latom h ráírnak, hogy hogy van "

Mondhatod neki, hogy kivel beszélgetsz? S miért? Mesélj róla, honnan ismeritek egymást. Közeltetek közeli viszonyba valaha? Ekkor nézd a reakcióját, a válaszait. Hevült lesz -e, vagy nyugodt marad, tud e válaszolni rá. "Beszélhetek én is velük?"

Mondhatod neki.

2022. nov. 30. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
32%

Ha szembesíted a tényekkel, az kibillenti.

Sokan lefagynak, bepánikolnak, támadnak vagy menekülnek.

Ha remeg, ha izzad, ha hebeg-habog, elpirul, az egy jó jel!

Az azt jelenti általában hogy talált-süllyedt!

2022. nov. 30. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%
Ebből az egész sztoriból nekem az jön le hogy a kérdező őrülten, betegesen féltékeny, de tényleg fullra nem normális, orvosi eset. Az hogy ő mit képzel teljesen hétköznapi szituációk mögé a beteg agyával az egy dolog, biztos vagyok benne hogy köze nincs a valósághoz. Mennyire életszerű szerintetek az hogy a majd 50 éves toprongyos, igénytelen párja kábé minden nőt levarr aki csak a közelébe kerül? Az is milyen már hogy a párválasztásnál az volt a kérdező motivációja hogy olyan férfi kellett neki aki annyira lepukkant hogy tutira nem fog más nőnek kelleni. Ebből nekem az jön le hogy az eddigi kapcsolataiban is ugyanilyen beteg módon féltékenykedett az akkori párjaira. A kérdezőnek nem adnék semmilyen tanácsot mert fölösleges egy bolondnak bármit is mondani. A párjának viszont azt mondanám hogy meneküljön ettől a nőtől olyan messzire amilyen messzire csak tud.
2022. nov. 30. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Te döntöd el, hogy ezzel akarod eltölteni a következő éveket, vagy nyugalomban. Tök mindegy mit csinál vagy mit sem, az a fontos, hogy te képes vagy-e bízni benne.
2022. nov. 30. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
53%
Csak a te pasid ludas ebben, senki mas. 2022 ben elfelejthetned hogy a nok ri.bancok a ferfiak meg istenek ha szexelnek valakivel.
2022. nov. 30. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
96%
Sztem ez valami fizetett troll
2022. nov. 30. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Szép mese volt! Nem is tudtam hogy az öreg elvált hapsiknak ekkora a sikere, főleg hogy űber gagyin is néznek ki. Azt sem tudtam hogy ennyi a kiéhezett házas asszony, és egyből rávetik magukat az ilyen ronda igénytelen hapsikra. Tehát nem gyűrni kell meg sérót belőni, iskolákat végezni, hanem stílustalanul öltözni, szürke egérként élni, és bomlanak érted a nők! Ez a gyk valami fantasztikus hely, megéri ide járni! :D
2022. nov. 30. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!