Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő után hozzam fel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után hozzam fel a gyerektémát? A párommal 2 éve vagyunk együtt és szeretnék egy kisbabát, neki már egy 11 éves gyereke, ha visszautasítja a baba témát akkor elhagyjam? Vagy várjam meg míg ő is szeretne gyereket?

Figyelt kérdés

2022. nov. 30. 16:59
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
77%
Kérdezz rá egyenesen, hogy szeretne-e még gyereket. Ha nem, felesleges tovább húzni az időt. De különben neked van már biztos végzettséged, munkád, félretett pénzed? Vagy a párod pénzéből szeretnéd felnevelni azt a gyereket?
2022. nov. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
57%
Az én férjem is 38 lesz nemsokára viszont neki a mi kislányunk az első gyermeke. Nagyon akarta, várta már. Én is két év után éreztem, hogy itt az idő. Egy este az ágyban azt mondtam neki kerekperec, hogy gyereket szeretnék. Ő meg azt mondta, hogy oké. Legyen gyerekünk. Nem kell rébuszokban célozgatni. Kérdezz rá egyenesen. Ha hárít meg keresi a kifogást, akkor egyértelműen nem szeretne többet. Fiatal vagy, előtted áll az egész élet, ebben az esetben nem vagytom kompatibilisek egymással. Nagy a korkülönbség. Te most kezded az életedet, ő meg már a javán túl van.
2022. nov. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Az első randin azt mondta szeretne még nem zárkózik el tőle.
2022. dec. 1. 06:02
 14/22 A kérdező kommentje:
Nekem van külön családi házam amit örököltem, jó fizetésem.
2022. dec. 1. 06:02
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Akkor végülis ez a férfin múlik.

Ha akar akar ha nem meg nincs miről beszélni🤷🏻‍♀️

2022. dec. 1. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
69%
Én 20 vagyok, párom 48 volt. Augusztusban mondtam hogy na akkor vagy most baba, vagy nem szeretnem többet látni. Azt mondta ker hogy várjak meg egy kicsit ezzel.. nemet mondtam és kiraktam otthonrol. Azóta többször is vissza akart jönni, inkább a babát is bevállalná már, de mondtam hogy mostmár takarodjon innen😅
2022. dec. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
28%

#12. 38 évesen a javán túl van? 🙂

Dehogy van!

A Férjem 47 évesen lett másodszor apa, 13 volt akkor a nagyobb Fia. Nekem volt már két Fiam, és jött a legkisebb. 10 éve voltunk akkor már együtt. Az elején úgy gondoltuk mindketten három gyerek tesz minket családdá (az Ő Fia is velünk él), de végül a közössel lettünk egész...

Szóval hajrá, beszélj Vele, mondd el mit szeretnél, hiszen Ő a párod, a társad, kinek mondanád el, ha nem Neki? Ráadásul más nem is tud ezen segíteni, csak Ő.

2022. dec. 13. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Lehetne meglepi is :) nezd dragam duplacsikot psiltem :)
2022. dec. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
0%

Most mitől lett 0%-os a válaszom? Jesszus! Mit vétettem? A négy gyerek a sok? Vagy a Férjem kora? 😱


🤣

2022. dec. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
46%
Ha szerinted egy huszonéves és egy 38-40+ éves egy szinten van, akkor az baj. Két különböző életszakaszban vannak. Emiatt pontoztak le. Szerintem a férjed öreg.
2022. dec. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!