Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nőktől kérdezem. Milyen volt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőktől kérdezem. Milyen volt, miket csinált a legrosszabb férfi, akivel eddig kapcsolatban voltál?

Figyelt kérdés

2022. dec. 1. 15:54
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Eleinte zugivó volt. Később már napi szinten ivott. Mikor szóltam, hogy talán jó lenne az elvonó kaptam egy akkorát, hogy a fal adta a másikat.
2022. dec. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
91%
Drogozott, ezzel elmondtam mindent
2022. dec. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Meglopott engem és a családomat is, a tőlünk lopott cuccokat más csajokhoz hordta el, akikkel titokban kavart. Sportot űzött a hazudozásból. Megbízhatatlan, végtelenül pofátlan alak volt. Jóízűen röhögött rajta, ha valakit àtbaszott.
2022. dec. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
53%

4 évig hazudott arrol, hogy szeret, es elvesz feleségül. De nem tette meg.

Belehalt a lelkem. Ennek 1 éve kb

Nem tudom kiheverni. Teljesen vége az életemnek

2022. dec. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Otthonról mindent elhordott a zaciba, hogy a szerencsejáték függőségét kiélje, titokban kuporgattam egy kis pénzt minden hónapban a fizetésemből, vészhelyzet esetére. Azt megtalálta és eljátszotta, majd mikor kérdőre vontam, hogy hol a pénzem, falhoz vert, mint egy lóf.aszt és hátba rúgott, hogy miért dugdosom a pénzt előle.
2022. dec. 2. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
21%

15

Miért vagy együtt egy ilyennel? Akár egy percig is?

2022. dec. 2. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Rendszeresen hazudozott, megpróbált átverni, kisebb összegekkel is csak, hogy bosszantson, és mikor gyakorlatilag mindenbe belekérdeztem, hogy belekavarodjon a hazugságba, még ő volt felháborodva és bedühödött.

Olyan pofátlan volt, hogy a szüleim házában fotózta magát meztelenül másik csajnak és írkált a haveroknak, hogy jó helyre házasodik (hozzánk), mert itt van pénz meg van saját lakásom.

Kivágtam, mint macskát, és kizsaroltam belőle az összes pénzt, amivel megrövidített.

Most is ugyanígy csinálnám, csak még kegyetlenebb lennék, hogy még jobban összeomoljon.

Pszichopata volt (igazából) és pluszban pofátlan csóró.

2022. dec. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

#17

Kísértetiesen emlékeztet az exférjemre🤣

13 voltam...

2022. dec. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

#13 én is az exemre gondoltam, mikor olvastam a válaszod :D

Volt is már házas előttem..

2022. dec. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

#19

Hàt jó pár csaj alaposan megszîvta, hogy szóba àllt vele.

Volt olyan, egy fiatal lány, aki mellett évekig jó tíz évvel fiatalabbnak hazudta magát ( ki tudja, mire volt ez jó, szerintem ezzel szórakoztatta magát, hogy röhögött magában a csajon, aki elhitte ezt).

Bemesélte neki azt is, hogy nincs családja, "se kutyája se macskája" sosem volt.

A meglepi akkor jött, mikor ment a végrehajtó levél gyerektartàs ügyben, amit én inditvànyoztam és az a csóri nő vette àt, így tudta meg kivel is él együtt, szét is mentek. Sajnálom szegény nőt, mert ő normàlis, bizonyára ő sem ezt érdemelte volna.

Reménykedem, hogy exem azóta felnőtt valamelyest szellemileg.

2022. dec. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!