Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi volt a legrosszabb dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legrosszabb dolog amit megtudtál a párod előző kapcsolatairól?

Figyelt kérdés

Melyik a rosszabb, ha megcsalta az exét, vagy ha úgy volt volt vele hónapokig hogy közben nem is volt szerelmes?

Túl tudtál rajta lépni és hittél benne hogy a ti kapcsolatotok majd más lesz?


2015. nov. 11. 21:13
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
exemről tudtam meg, hogy nagyon sok lánnyal szexelt, volt, hogy egyszerre kettővel is... illetve hogy egy utált exét, aki átverte őt, úgy tudta le magában, hogy megd.gta a csajt úgy, hogy vőlegénye volt... és rávette, hogy szex közben hívja fel a srácot... ez volt neki a bosszú, amiért a csaj megcsalta korábban és ide-oda rángatta. kiábrándító volt, főleg, hogy velem emiatt a lány miatt szakított először.
2015. nov. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogy olyan szerelmes volt belé, amilyen énbelém soha nem lesz :(
2015. nov. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem érdekelnek a volt barátnők és nem is akarok tudni semmit róluk. Az számít, hogy velem, hogy viselkedik a múlt abszolút nem érdekel és lehet, hogy a te helyzeteden is könnyítene, ha te sem foglalkoznál vele.


Egyébként a megcsalás szerintem sokkal rosszabb. Az pedig, hogy minek van olyannal, akit nem szeret egyszerűen érthetetlen számomra.

2015. nov. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem ha vkit nem érdekel egyáltalán a mult, az élet bármely területén, az homokba dugott fejjel él és nem csak a párkapcsolatában, hanem és szempontból is. és ezzel nem azt mondom, hogy ki kell vesézni minden eddigi szerelmet, kapcsolatot , akármit az ovitól kezdve.
2015. dec. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
jav. hanem más szempontból is
2015. dec. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igazából megtudtam egy-két rossz dolgot, de ott inkább az ex volt a hunyó (nem, nem fikázta előttem folyton az exet, de néha egyszer-egyszer elszólta magát). Ami talán rá vet negatív fényt, az az volt, hogy az anyja fúrta a csajt, és ő nem állt ki mellette 100%-osan... de mellettem viszont kiáll, de anyósjelölt velem kedvesebb is amúgy, mint az elmondás alapján az exszel volt. És ezt is már azután tudtam meg, hogy bebizonyította, hogy velem szemben nem anyupicifia.
2016. aug. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!