Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet a baj? 2 éves kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj? 2 éves kapcsolatunk legrosszabb időszaka ez. Együttélés szex nélkül, többi lent.20F

Figyelt kérdés

Mindketten 20 évesek vagyunk. Együtt élünk a barátnőm szüleinél. (Ragaszkodott hozzá, hogy ne máshova menjünk (albérlet)) Ő egyetemre jár, én vállalkozó vagyok.

Sok hullámvölgy volt a kapcsolatunkban ,de mindent átvészeltünk.

Egyre jobban zavar, hogy más pasikkal beszélget. Egyre többet és egyre többel. Együtt járnak bulizni, ahová engem természetesen nem hív. Nem tagadom, féltékeny vagyok.

Régen a bizalommal nem volt baj, mára ez nem igaz.

Erre rátesz egy lapáttal, hogy 4 hónapja nem szexelünk. Nem találom az okát.

Testi adottságaimmal nincs probléma semmilyen téren. Rendszeresen sportolok. Egészséges egoval én vonzónak tartom magam.

A kapcsolatunk elején rengeteget szexeltünk. Naponta akár többször is, órákig. Igazi függők voltunk.

Eü problémája biztosan nincs. Aggódnom kellene?

A másik probléma a mindennapok átvészlelése.

A probléma gyökere az anyagi helyzetek közti különbség. Apósomék hitelt hitelre halmoznak, de emellett persze minden hónapban frissül a ruhatár. Egyszerűen szólva szarul állnak, de nagyzolni próbálnak a semmire.

Én, mint korábban említettem, vállalkozó vagyok. Meglehetősen jól élek, semmiből sem szenvedek hiányt.

Amióta együtt élünk kezd az az érzés elfogni, hogy én lettem az ő pénztárcájuk. Ha a barátnőmnek bármi kell, azt én fizetem. (Ruhák, telefon, stb stb. ) A rezsi 50%-át állom. Minden héten bevásárlok. Kezd néha elegem lenni.


Úgy érzem, hogy nagyon eltávolodtunk egymástól. Most is azon gondolkozom, hogy mire felkel, én már nem leszek itt.


Szerintetek mit lehetne tenni? Van okom aggódni? Csak nekem furcsa ez a helyzet? Vannak akik hasonló cipőben jártak?



2016. nov. 25. 01:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Voltam mások pénztárcája, igen. Annyi, hogy nem éltem a szülőknél, a csaj élt velem. Nem vagyok vállalkozó, de náluk tehetősebb, értelemszerűen segítettem nekik, hol pénzzel, hol munkával. 7 évig voltunk együtt de nem lett semmi belőle, sajnos szétmentünk. Nem ajánlom, hogy sokáig időzz ebben a kapcsolatban. Ne pazarold az időt rájuk, elkényelmesedtek. 30/f
2016. nov. 25. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Elmúlt a szerelem, és nem lépett helyébe más. Már csak egymás mellett éltek, ennyi erővel a kollégiumi szobatársad is lehetne.
2016. nov. 25. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos van okod aggódni. Szerintem arra is van okod, hogy elköltözz és új szerelem után nézz... mert ez már nem az. Nagyon fiatal vagy még, könnyen találhatsz új társat. De egy mély beszélgetésnek mindenképp meg kéne történnie köztetek, hogy mit vár tőled és te mit várhatsz tőle...
2016. nov. 25. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
En is a koltozest mondanam ha a beszelgetes nem segit. De elegge ugy nez ki, hogy mar csak azert kellesz neki, mert te fizeted a dolgait.
2016. nov. 25. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Veszett űgy.Már te is tudod hogy vége.Menekülj amig nincs gyerek meg semmi.Sajnos a bizalmatlanságra is okot ad.
2016. nov. 25. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj de négy hónapja nem volt szex. Ez igen beszédes úgy gondolom.

Másrészt osztom a többiek véleményét, hogy a pénztárcájuk vagy. Szakítsd ki magad ebből az élethelyzetből túl fiatal vagy ehhez.

2016. nov. 25. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

4 hónapja nem volt szex, és beszélni sem lehet vele - egyértelműen már csak mint pénztárca üzemelsz ott.


Ülj le és szakíts vele (higgadtan elmondva az indokaid), és hagyd el! Ha hisztizik, meg csapkod, sír, akkor is! Ez NEM kapcsolat, maximum valami elcseszett lakótársi viszony.

2016. nov. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ember, te komolyan nem látod, hogy csak kihasználnak?!


"Most is azon gondolkozom, hogy mire felkel, én már nem leszek itt." Ez a legjobb, amit tehetsz, komolyan.

2016. nov. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Elmúlt a szerelem a részéről, de nem akar elküldeni, pontosan az anyagiak miatt. Rendesen kihasznál, a szüleivel együtt. te pedig hagyod. Egy jó kapcsolat a kölcsönösségen alapul, nem tudom, hogy ő ezek után mit rak ebbe bele. A helyedben nem maradnék vele.
2016. nov. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez most komoly? Neked most esett le, hogy talán nem is miattad van veled együtt a csaj? Nem is értem igazán, hogy hogyan állhatod a rezsi 50%-át, amikor te egyedül vagy, ők pedig valszeg legalább hárman? Miért mentél ilyenbe bele?
2016. nov. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!