Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig várjak és próbálkozzak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig várjak és próbálkozzak ebben az esetben? Vagy ez már reménytelen?

Figyelt kérdés

A történet lényege: van egy lány, akivel már évek óta ismerjük egymást, tavaly nyár elején lettünk különösebben jóba, azóta nagyon sok időt töltünk együtt, volt hogy telefonon is annyit beszéltünk hogy már szétkapcsolt, mert elérte a 2 órát limitet, együtt is laktunk már egy másik országban, de csak 5 hetet. Volt már köztünk minden szex terén igaz idén még csak párszor a csókolózásig jutottunk el, mivel állítása szerint ő a lányokat szereti, holott lefeküdt már csomó pasival, azóta is mióta együtt töltjük a legtöbb időt. Egyszer elszólta magát hogy azon gondolkozott összejön velem, másszor azt mondta, hogy neki soha többé nem kell pasi (vagy 8-9 éve volt neki utoljára), egyszer azt mondta szeret, de nem tudja mit csináljon, mit kell csinálni egy kapcsolatban, mert ő akkor mikor volt neki legutóbb még csak 15 éves volt kb.

Olyan jó vele minden, volt pár kapcsolatom de egyikben sem éreztem ilyet mint vele, pedig mi nem is vagyunk együtt, mintha megtaláltam volna valakit, akit régóta kerestem, de szerintem ő is, egyszer ő maga mondta hogy mi valószínűleg lelki társak vagyunk. Viszont már nem is merek nála próbálkozni szexuális téren, mert többször is volt, hogy emiatt mert próbálkoztam, akár sikerrel, akár nem, utána hetekig ignorált, tiltott vagy "csak" nem beszélt velem. Én úgy érzem hogy tényleg mintha kettő személyisége lenne, és azok vívódnának benne. Mielőtt velem ez van, talált más pasikat is, akikkel így elvolt, bár ő velük ennyire nem, mint velem, sőt ők elrontották azzal hogy szerelmet vallottak neki, ő pedig megszakította velük a kapcsolatot, ezt nem akarom, tehát próbálok időt nyerni, hátha..


Szóval ez a dolog tart már másfél éve és nem jutok egyről a kettőre, ha bepróbálkozom akkor félek hogy megint tilt, de most végleg, viszont pontosan tudom hogy nem leszbikus, mert akkor nem szexelne pasikkal, ezt a marhaságot kéne valahogy kivernem a fejéből, szóval próbáltam minél több időt vele lenni, de egyszerűen olyan a dolog, hogy most meg el akar költözni vagy 200kmre innen, Pestre, ahol gondolom megint sokkal több lehetősége van összekavarni mindenkivel, sőt biztos is. Most is ott volt kb 1 hétig, azidő alatt le se sz*rt a fejem, mondjuk én se sűrűn írtam neki, kíváncsi voltam ír-e hát egyszer írt, azt is visszatörölte. Én bárhová vele mennék, meg is tettem már a fent említett másik országba is, ami ráadásul egy másik földrészen volt, de ez a Pest nekem nagyon nem jönne be, még ha fel is ajánlaná hogy menjek vele akkor sem, megint itthagyni mindenkit és mindent, aztán megint kitalálja hogy akkor mégse jó, jöjjünk vissza, mint a másik helynél is, meg maga a város se jön be nekem. Már így is úgy érzem a baráti kapcsolatok rovására megy a dolog és nem jutok egyről a kettőre, egyik gondolatom az hogy hagyni kéne, csak egy balek voltam, amolyan testvérpótlék, mert most hogy kibékültek már nem vagyok érdekes, meg úgyis ez a leszbikus marhaság annyira kimosta az agyát hogy nincs esélyem, a másik gondolat meg az, hogy mi van ha csak 1 lépés választ el a céltól? Örök életemben bánnám ha nem folytatom, meg egyszerűen annyi idő és energia van már ebben a "kapcsolatban" hogy kiszállni már hatalmas veszteség lenne, de ha meg nem szállok ki és még így elmegy csomó idő akkor még rosszabb.


Kívülállóként, ti hogy látjátok, érdemes még próbálkozni, hátha megszeret? Vagy ha tényleg szerelmes belém, mint azt már említette is, akkor érdemes várni arra hogy ezt bevallja magának és hagyja a francba ezt a manapság annyira divatos én a lányokat szeretem dumát?

Bocsi ha hosszú lett, tudtam volna még írni, de így is csoda, ha valaki elolvassa. :) Kommenteket, tapasztalatokat várok, de csatolok szavazást is.

Amúgy ő 23 éves, én 29.


2022. dec. 2. 07:23
A kérdező szavazást indított:
Érdemes próbálkozni, lehet belőle még valami
Ha 1,5 év alatt nem lett kapcsolat belőle, akkor már nem is lesz
16 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Hagyd a fenébe, nem akar tőled semmit. Ha akarna, nem tiltana és menne ilyen nehezen. Amíg nem engeded el, nem lesz esélyed normális barátnőt találni, évek pedig telnek, amiből mindenkinek korlátozott számban áll rendelkezésre!
2022. dec. 2. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Na haragudj, de ez a no nem normális. Komolyan, biztosan van valami mentális problémája és nem csak egy egyszerű, hanem valószínűleg elég komoly, ami gyógyszeres kezelést is igényelne. Teljesen toxikusan viselkedik, te meg ezért érzed azt, amit.
2022. dec. 2. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
15%
Nem olvastam végig, de ha az első pillanatban nem tetszel egy lánynak, akkor már soha nem is fogsz, mivel a nőknek csak a külső számít.
2022. dec. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Én se bírtam vegigolvasni, rossz volt olvasni. A nő tényleg mentális beteg, mérgező személyiség, és teljesen hülyére vesz. Te bekerültél a csapdájába, ez egy ördögi kör, azt hiszed, meg tudod változtatni, mindig felcsillantja a reményt. Az igazság az, hogy az ilyen ember tényleg változik, idős korára teljesen elmebeteg lesz, elveszti a valósággal a kapcsolatot szinte teljesen, és tönkretesz mindenkit maga körül. Sajnos bezártak a pszichiátriák és köztünk járnak szabadon
2022. dec. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
39%

Szerintem ez nem mentális betegség, inkább szexuális orientáció hiba.

Lehet csalódott egy vagy több fiuban a múltban és inkább csak szexre kellenek neki.

Amit úgy magyaráz be magának, hogy leszbi, miközben biszexuális. xD


De amúgy tényleg nincs értelme harcolni érte ugyanis őt te kérdező nem fogod tudni jobb belátásra bírni, mert csak egy időtöltés vagy/voltál számára.

2022. dec. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%

" annyi idő és energia van már ebben a "kapcsolatban" hogy kiszállni már hatalmas veszteség lenne"

Ez egy nagyon ostoba gondolkodásmód ami garantálja, hogy mindig mindenből vesztesen fogsz kiszállni. Olvass utána a Concorde-effektusnak és annak, hogy miért kell kilépni ebből a fajta gondolkodásból.

Egyébként meg nyisd ki a szemed, ez a nő soha nem akart tőled semmit és soha nem is fog. Teljesen mindegy, hány pasival fog még lekefüdni, azt már az első 5 percben eldöntötte, hogy téged bottal se és amint látod tartja is magát hozzá. Megéri szánalmas pincsikutyaként viselkedni valakivel aki arra is vállat vonna ha holnap feldobnád a pacskert? Na ugye.

2022. dec. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
94%
Egyetértek a #2 és a #4 válaszolóval. Egyértelmű, hogy a nő mentális beteg. De te se vagy százas, ha ebben vergődsz vagy másfél éve. Épeszű ember csak akkor kerül ilyen helyzetbe, ha a kapcsolat alatt derül ki, hogy baj van fejben a másiknál. Ha előtte, akkor menekül, nem még utána szaladgál. Na, de erről az első pillanattól ordít! Teljesen vak vagy?
2022. dec. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 NTBS ***** válasza:
100%
Kerüld őt. Keress mást.
2022. dec. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki azt írta, hogy felejtsd el, erre kiemeled a kérdést...

Meg kellene ertened, hogy hiába futsz a szekér után, ami nem vesz fel.

Jól látod amolyan barát vagy, akivel szeret lenni, de ettől többet nem szeretne és hiába pazarlod rá a időt, mert ő nem fog megvaltozni.

2022. dec. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Kiemeltem, mert bíztam benne hogy mások is leírják majd a tapasztalataikat, akik voltak már ilyen helyzetben, akár negatív, akár pozitívak. Bár most megint nem beszélünk, mert felhoztam neki ezt, hogy le se voltam sz*rva, bár lehet nem a legjobb módok hoztam fel.
2022. dec. 6. 18:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!