Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Te próbálkoznál egyáltalán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te próbálkoznál egyáltalán egy ilyen, teljes mértékben reménytelen és szenvedésre ítélt szerelmi ügyben?

Figyelt kérdés

- A neked tetsző lány egy cserfes, életvidám, kis túlzással hiperaktív lány, te viszont egy csendes, mások előtt nehezebben megnyíló ember vagy.

- Egy osztályba jártok már majdnem 4 éve (ennek ellenére nem sokat tudtok egymásról).

- Szinte adja magát, hogy a lány ezen tulajdonságai miatt igen kedvelt az osztályban, te viszont éppen emiatt nem igazán.

- Nagyon tág a közös ismeretségi kör, éppen emiatt még többen "véleményeznék" a dolgot.

Létezhet a világon egyáltalán ennél reménytelenebb, egyoldalú vonzódás valaki iránt?!



2013. okt. 9. 13:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

"Létezhet a világon egyáltalán ennél reménytelenebb, egyoldalú vonzódás valaki iránt?!"

Óhohóóóó... Ha te azt tudnád... Próbálkozz haver. ;)

2013. okt. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem mitől reménytelen ez és miért szenvedésre ítélt? Rosszul állsz hozzá ehhez a dologhoz.

Ne haragudj, de amit leírtál külső körülményeket az blabla.

Egy dolog fontos, tetszik neked, akkor probálkozz. Nincs mit vesztened.

2013. okt. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 hunbula ***** válasza:
100%
Reménytelen? Szenvedés? Ugyan, csak annyi kell hogy megembereled magad, odamégy a lányhoz, és elhívod egy randira. Felejtsd el azt, hogy ki mit gondolna, nem számít. Fiatal vagy még, fogadd el, ha azt mondom, hogy amire csak egy kis lehetőséged is van, meg kell próbálni. Később sajnálhatod, hogy nem tetted meg - sokkal rosszabb, mint most összeszedni magad, és odalépni hozzá. Hidd el, ennél vannak sokkal rosszabb helyzetek is. El sem tudod képzelni, sok ember min megy keresztül. Ne félj attól a pár lépéstől. Neked sokkal több esélyed van, mint az emberek nagy részének. Ne told el félénkségből.
2013. okt. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 TIMMMI válasza:
100%

Próbálj meg te lépni felé, és utalj rá, hogy szreted, vagy akár el is mondhatod neki.A legtöbb lánynak bejön, hogyha a szemébe tudod mondani mit érzel, én már csak tudom...És lehet hogy elgondolkozik, hogy igazából jófej vagy, kipróbálja hogy lehet-e veled beszélgetni...stb és a végén az is lehet hogy összejöttök...

"te viszont egy csendes, mások előtt nehezebben megnyíló ember vagy. "

lehet hogy nehéz megmondanod , de erőt kell venned magadon és leküzdeni a félénkségedet.

Egyébként nálam is vannak gondok a szerelem terén, és örülök ha másoknak tudok segíteni.

És Hajrá!

2013. okt. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sajnos volt részem ilyen halálra ítélt szerelmi ügyben, és amint az várható volt, nem jött össze mái napig sem a dolog. Hát...kb. erre számíthatsz te is.
2013. okt. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Létezhet a világon egyáltalán ennél reménytelenebb, egyoldalú vonzódás valaki iránt?!"


Bezony. A szerelmem nem gátlásos egyáltalán, de nem olyan, mint a legtöbb mai fiatal, így nem az osztály lelke. Én csendes is vagyok, meg nem is illek az osztályba, így én se vagyok az.

Persze nem egy osztályba járunk, hanem 450 km-re egymástól - és én mennék oda fősulira, csak ki tudja, akarna-e akkor engem.

Ő nem szeret. Nincs mással, nem is volt még soha, de nem szeret. És ez fáj. Pedig összeillünk - hasonló érdeklődési kör, hasonló mentalitás. Mégsem jön össze, mégsem vagyunk már beszélő viszonyban.


Na, ez szerintem simán reménytelenebb egyoldalú vonzódás, mint a tiéd.

2013. okt. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én hasonló lány vagyok, és tetszenek a csöndes, visszahúzódó srácok. Simán lehet esélyed a lánynál.

16/l

2013. okt. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!