Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2év szex nélkül?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem látok mást a kozeledésében mint hogy gyerek legyen.

Mostanában téma a gyerek.


Anno azt mondta ő heti 2x igényelné

Előtte semmi iyesmi nem volt h tapizna vagy stb, szinte 0 intimitás volt köztünk. Kézzel se csinálta nekem.

Mostmeg szexi vagyok, tapizik es kimondja h szexelni akar stb..cirka lassan 2év után..



Egyszerűen nem tudom elhinni h én valtom ezt ki belőle..csak azt akarja elérni h gyerek legyen szerintem



Hiába vagyunk több éve együtt.


2022. dec. 2. 18:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát ne feküdj le vele védekezés nélkül, vagy hagyd el, bár nem értem, hogy bírtad ki 2 évig! :D
2022. dec. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%
Megegyeztetek, hogy lesz gyerek, ő elmondta, hogy most akarja, nem vár tovább. A gyerekhez meg szexelni kell. Mire számítottál? Az nem zavart, hogy évek óta nincs intimitás, nincs gyengédség, csak most vagy felháborodva, hogy a csajod szexelni akar. Szerinted normális vagy?
2022. dec. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%

"Hiába vagyunk több éve együtt."

Ez a lényeg, régen szakítani kellett volna, nem is értem mire vártok. A gyerek nem fog megoldani semmit, főleg, hogy te azért nem akarsz szexelni, mert nem akarsz tőle gyereket.

2022. dec. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
62%
Gyerek utan ujabb szexmentes évek.
2022. dec. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!