Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerelem, vagy nem?

Figyelt kérdés

Nem hiszem, hogy szeretem a pasim, de az fájna, ha megcsalna, tehat feltekeny vagyok ra

Barátnőm szerint akkor ez az ember nem közömbös a számomra, hiaba szajkózom, hogy nem szeretem, mert igenis


2022. dec. 3. 09:44
 1/6 anonim ***** válasza:
64%

,,Nem hiszem, hogy szeretem a pasim" --> Amilyen közönyösséggel írtad le, szerintem sem szereted.


,,de az fájna, ha megcsalna, tehat feltekeny vagyok ra" -> Ez egó, birtoklási vágy. A saját egódnak fájna, ha megcsalna. De itt sem róla írsz, hanem Magadról.


Őszintén szólva, szerintem már régen rossz, ha arról egy anonim oldalon kérdést kell kiírnod, hogy szereted-e.


Fogalmam sincs hány éves lehetsz, ha tippelnem kelllene, biztos fiatal. Szerintem nem szereted ezek alapján, bár kevés az infó.

2022. dec. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez nem szerelem.

A páromnál, akit a világon a legjobban szeretek, fel se merülne bennem ilyen. Ha valakibe szerelmes vagy úgy igazán, ez fel se merül.

Exemnél én is nagyon sokat gondolkodtam rajta. Hasonlóan voltam, mint te.

De ez ego kérdés. Fájt volna, ha mást akar helyettem, de nem szerelem miatt.

Szakítás utan nagyon megkönnyebbültem. Nagyon nehéz volt kimondani, mert tudtam, hogy nagyon meg fogom bántani és össze fogom törni. De ezt ajánlom neked is, felesleges ilyen kapcsolatban lenni. Mindketten megérdemlitek, hogy olyanban legyetek, amiben kölcsönösen oda vagytok egymásért.

2022. dec. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2. vagyok, bocsi a szóismétlésért. Nem figyeltem.
2022. dec. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mi nem merülne fel benned 2 es ? Nem értem, hogy mire erted amiket írsz
2022. dec. 3. 10:43
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A 2 azt akarja mondani hogy ha szeretsz valakit akkor nem kell megkérdezned hogy szereted e hanem tudod hogy szereted. Vagy is te nem szereted a pasidat.
2022. dec. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt hiszem ez az egodról szól csak. Ha szeretnéd akkor nem lenne ez kérdés benned.
2022. dec. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!