Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek, ha a párotok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha a párotok az elhunyt exét siratná már vagy hat éve?

Figyelt kérdés
2022. dec. 3. 14:03
 1/9 anonim ***** válasza:
98%
Nem lenne olyan párom, mert minek jönnék vele össze, ha tudom, hogy még nincs túl az exén?🤷🏼‍♀️
2022. dec. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
Mit jelent a siratás. Hogy évi egyszer gyászol egy nap? Vagy hogy nincs túl rajta? Ha az utóbbi akkor még nem kész új kapcsolatra úgyhogy nem jönnék vele össze.
2022. dec. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De már tegyük fel, összejöttetek, megszereted, de idő közben derül ki a dolog.
2022. dec. 3. 14:13
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nehéz kérdéskör. Vagy vele maradsz és megkéred, hogy járjon terápiára (ha ezt elutasítja, akkor szakítás) és közben segíted. Új élményeket társítassz egyes cselekedetekhez amik mondjuk addig az exét juttatták eszébe.
2022. dec. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%
Örülnék, hogy nem egy érzéketlen vadbarom, hanem képes arra hogy kötődjön. Igyekeznék hogy hozzám is tudjon kötődni.
2022. dec. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

6 év az sok idő.


Előbb lépjen túl rajta.


Biztos, hogy nem maradnék vele.

2022. dec. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%
Azonnal dobnám, ahogy kiderülne. Felesleges időpazarlás, sőt talán még azt az időt is sajnálnám amit rá pazaroltam. Aki 6 év alatt nincs túl rajta, annak talán minimum egy pszichológus kellene. De nehogy már én istápoljam a lelkét az exe miatt, bármiben is halt meg. Egy párkapcsolatban elvárom, hogy az rólam/rólunk szóljon, ne pedig az exről.
2022. dec. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Én behálózom a partnert. Ideje se nagyon van min sírni, mert mindig történik valami, ami jó neki.
2022. dec. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Elhagynám, mert nem szeret, hanem azt a másikat hat év távlatából is.


Örök másodiknak érezném magam, ráadásul egy halott személy mellett.

2022. dec. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!