Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehetne èrzelmet vinni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne èrzelmet vinni bele? Hogy segìthetek neki?

Figyelt kérdés
1,5 ève vagyunk együtt. Nagyon jó a kapcsolatunk,kivève a szex egyik rèszèt. Sajnos előttem nem nagyon volt hosszabb ès normális kapcsolata. Nem volt rajtam kivül senkibe szerelmes. Szex kapcsolata volt több is de èrzelem nèlkül.Minden szavában, nèzèsèben, mozdulatában èrzem hogy szeret de ha szexre kerül a sor akkor átvált ès èrzelem mentes lesz. Beszèltünk erről de nem tudja hogy hogyan tudnánk változtatni illetve èn sem tudom hogy segìthetnèk neki. Kedvem sincs lassan mert nekem èrzelem nèlkül nem okè. Ezen felül tènyleg minden túlon túl tökèletes.

2022. dec. 3. 18:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Most így ami hirtelem eszembe jut az az, hogy sokat beszéljetek előjáték meg szex közben. Ha a verbális kommunikációt sikerül fenntartani, akkor talán kevésbé "vált át" érzelemmentesbe.


Én legalábbis ha romantikus együttlétre vágyom, akkor ezt teszem. Nyilván leírva hülyén hat, de olyanokat mondok/mondunk egymásnak, hogy "szeretlek", "imádom, ahogy hozzám érsz", "már nagyon vágytam erre" stb.


Lehet, hogy nálatok pont ez nem működne, de talán egy próbát megér.


A másik tippem az, hogy légy te felül, és te irányíts.

2022. dec. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
18%

"1,5 ève vagyunk együtt."

Hány évet akarsz még jó szex nélkül?

2022. dec. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt tudod, hogy neked mi hiányzik, mi esne jól, és mondd el neki! Szex közben is vannak érzelmei, de nem úgy mutatja ki, ahogy arra te vevő vagy. Kommunikáció, őszintén és egyenesen.
2022. dec. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem ez csak a te kényszerképzeted! Ha szeret, akkor az ágyban is szeret.

A szexben kell egyfajta önfeledtség. Nem lehet, hogy te gondolod túl, és vársz olyat, amit nem tudsz megfogalmazni? Inkább magadnak tedd fel a kérdést, hogy mi hiányzik, több előjáték, gyengédség, nem figyel rád, a te kielégülésed nem fontos stb.

2022. dec. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utolsó kommentre válaszolva, igen ebben igazad lehet. Valószinű nekem is kell a hozzáállásomat változtatni. Köszönöm a válaszaitokat.
2022. dec. 4. 02:22
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát nem értem én se.

Ha szerelmesek vagytok akkor a szex egyfajta kiteljedés, ami mindkettőnek tökéletes.

Szerintem, vagyis egyetértek a #4-el, nálad is lehet bibi, mint pl. azon agyalsz, hogy jó lesz-e stb. és egyáltalán nem kellene ezeken egyikőtöknek sem, hanem élvezni minden pillanatot.

2022. dec. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!