Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak párommal, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak párommal, ha nem hajlandó 100%-os tanulást véghez vinni?

Figyelt kérdés

Jelenleg csinálja a kreszt, de nem készül, nem tanul. Néha csinál kresz tesztet aztán enmyi volt, de még sosem sikerült 65 pont felé. Most szombaton lesz a kresz vizsga, már most másodjára. Nagyon azt érzem, hogy most is megfog bukni. Mivel motiváljam?

Nem szeretném, ha szerencséből átmenne és azt se tudná mi miért van, majd úgy mellé ülni.

19l 24f


2021. nov. 17. 09:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%

Csináljátok együtt a teszteket. Hátha akkor több kedve lesz, mint egyedül görnyedni felette.

Ha meg nem akarja, akkor jobb is ha megbukik. Nem kell még több idióta sofőr a forgalomba.

2021. nov. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%
Nem tudod mivel motiválni,felnőtt ember. Látta,hogy egyszer már nem sikerült Neki, tehát jobban oda kell tenni magát. Ha mégsem, kizárólag a szerencsére bízza,hogy sikerül-e ismét vagy sem.Nem lértem egyébként hogy akkor miért kezdte el ha ennyire nem tesz azért hogy sikerüljön?
2021. nov. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%
Ha nem érdekli ne vezessen autót. Aki kényszerből csinálja ráfeszül a vezetésre és ilyenből épp elég robog az utakon. Ha vezetni akar, de nem érdekli a kresz jobb is, ha megbukik. Motiválni azt lehet, akit érdekel is az, amit csinál. Esetleg mesélj neki, hogy milyen jó lenne csak úgy beugrani a kocsiba és néha elutazni valahova.
2021. nov. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%
Sehogy. Megint megbúkik. Majd amikor 5. alkalommal megy előveszi azt a büdös könyvet
2021. nov. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Csak tudjátok az egészben az a legrosszabb, hogy én nem tudok aludni miatta. Helyette stresszelek. Jobban aggódok, mint ő.
2021. nov. 17. 09:58
 6/15 anonim ***** válasza:
62%

felnott ember, nem vagy az anyja, hogy fogd a kezet es toltogesd vele a tesztet vagy cukorkat igerj be neki, ha sikerul.

ha magatol nincs ennyi esze, hogy tanuljon ra, igy jart. majd talan eszbekap, ha masoddzor is megbukik. ha nem ert a szep szobol es nem fogja fel, hogy ennek tetej van, akkor nem lehet vele mit csinalni. lathatoan telibeszarja a dolgot. te se aggodj emiatt, nem a te penzed/idod/energiad lesz kidobva.


btw. amikor en csinaltam a kreszt es otthon gyakoroltam ra, kb alig parszor sikerult az online teszt. eloben meg majdnem max pontosra megirtam es en lettem kesz elsonek. szoval az online probateszt sztem nehezebb, legalabbis 5 eve, mikor csinaltam, az volt.

2021. nov. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
85%
Arról nem ő tehet, hogy te így rá stresszelsz. Mi múlik ezen, hogy aludni se tudsz? Magadat szivatod csak
2021. nov. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
94%
Biztos nem 14et akartál írni 24 helyett?
2021. nov. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Biztos. 14 évesen nem is lehet elkezdeni...

Egyébként értettem az iróniát...

2021. nov. 17. 10:23
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Felnőtt ember.

Nem vagy az anyja. Ha megbukik, megbukik, neked annyi a feladatod, hogy hagyd tanulni, de ha nem akar, ez van. Én egyetemista vagyok, nem szeretem, ha a párom baszogat ezzel. Az oké, ha nem akar kirángatni a könyv mellől, de a fasznak sem kell, hogy valaki nyekeregjen, mintha még mindig anyámmal laknék.

2021. nov. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!