Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha erőszakos a barátom féltéke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha erőszakos a barátom féltékenység miatt es el akar vinni kocsival másik városba hogyan mondjak nemet?

Figyelt kérdés

Szoval ha szabadidőm van kötelez arra hogy vele legyek, mert féltékeny.

Neki mennie kell másik városba.

Gyakorta veszekszünk kocsiban is ahol teljesen védtelennek érzem magam és félek tőle. Nem akarok vele menni, pláne ilyen messzire(150 km csak oda).

De ő meg a beteges féltékenysége miatt mert tudja hogy ma szabad vagyok, kötelez arra hogy menjek es nem merek nemet se mondani mert abbol is baj van, nem kicsi.



2022. ápr. 20. 08:47
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
A szakitásbol mégnagyobb baj lenne. Azt most kihagynám
2022. ápr. 20. 08:50
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Mond meg neki hogy nem érzed jól magad hasmenésed van szédelegsz...


Miert vagy vele? Szakits ha ennyire félsz tőle...

Nekem is volt ilyen barátom agresziv féltékeny fax volt... Meguntam kidobtam 2 hónapig fostam énis az utcára sötétbe kimenni.. aztan elmúlott

2022. ápr. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Ismeretlenül nem merek ebben a helyzetben tippeket adni, személyesen és jól kéne ismerni a srácot, hogy tudjuk, hogy van-e valami, amit megért.


Esetleg, amit próbálhatsz, hogy nyilvános helyen halkan és nyugodtan kommunikálod felé, hogy nem mész.


Az mindenképpen probléma, hogy a szakítás nem opció, mert igaziból az lenne az egyetlen lehetőséged visszavágni, ha közölnéd, hogy vagy elfogadja a te igényeidet vagy kilépsz a kapcsolatból.

2022. ápr. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Ne okokat keress az aktuális brutalitása alóli kibújásra, hanem az első adandó alkalommal menekülj. De szó szerint. Beszéld meg jóbarátoddal, családoddal, hogy segítsen át ezen az időszakon, és amikor alkalmad van lépj le, vagy kérj meg valakit, hogy jöjjön el érted. Ha kell, vond be a rendőrséget is.

[link]

2022. ápr. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
55%

KAMU!


Nem tudom/akarom elhinni, hogy nincs SENKI (apa, fiú testvér, ex-kani, gyúrós haver, melóhely csóró de ütőképes biztonsági őre, rendőr rokon,...), aki arcon rúgná.

2022. ápr. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Pedig ennek csak szakítással tudsz véget vetni. Kérd a barátaid és a családod segítségét.
2022. ápr. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

szakítani kell pedig

azt ha nagyon nem megy rendőrség

2022. ápr. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Szakítani kell, nincs mese....
2022. ápr. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Menekülj, elég zsarnokinak tűnik. Már félsz szakítani, ezt is az érzelmi zsarolással érte el. Ha vele maradsz még jobban el fog szigetelni mindenki mástól, hogy csak ő legyen a számodra. Gondold át, hogy ez megéri-e neked. A féltékenység betegség, nem szabad kiszolgálni, mert a saját magad feláldozásával sem tudod kielégíteni ezt az igényét! Sajnos 49f
2022. ápr. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Dobd ki! Mi az, hogy baj lenne belőle?
2022. ápr. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!