Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy drogos, de nem teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy drogos, de nem teljesen drogos, de úgy mutatgat be hogy el akar venni?

Figyelt kérdés

Aki néha kb negyedévente él valamivel, de nem használó.

Inkább rossz körökben is forog csupán, mert barátai meg apró cseprő dolgai vannak mindenhol üzletelgetesek, munka, sokminden.

Engem visz mindenhova mindenféle körökbe, igy mindenkivel el tudok beszélgetni, és láthatom azt hogy a társadalom (haverok, barátok, kollégák, nők, pultosok), miket tükröznek nekem ról vissza, őt hogyan kezelik, mikről folynak beszélgetések, a beszélgetések milyenen nonverbálisan, és hozzám (egy párjához)hogyan állnak mások, velem hogyan viselkednek előtte, mögötte.

És mindenkinek úgy ad elő, hogy szeret, lagzit akar, meg ilyen túlzásokkal.

És "elvárja",hogy én is mindenki más előtt mondjam, h szeretem őt.


Hogyan kéne nekem szerepelnem ilyen játszmákban?



2022. dec. 4. 18:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy mit kéne csinálnod, attol függ, hogy mit akarsz tőle.


Barátodként szerintem nem tudod megtartani ha tényleg akar tőled valamit, szóval vagy leépíted, és más haverokat keresel, vagy pedig összejössz vele.

De ha összejössz vele, akkor nem csak azzal kell számolnod hogy néha drogozik (ami vagy zavar, vagy nem) hanem azzal is, hogy nyilván nem fogja megszakítani a kapcsolatot a tróger ismerőseivel, szóval vele együtt őket is a nyakadba kapod.

2022. dec. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez miért játszma, együtt vagytok, vagy nem?

Ha nem vagytok, akkor nem kell vele találkozni, társaságba menni, és főleg eszedbe nem kellene azt hazudni, hogy szereted, és össze fogtok házasodni.

2022. dec. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A drogos az drogos, a haverok is, akik a drogtól hazudnak, manipulálnak. Ha ezt a világot akarod, gratulálok
2022. dec. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Van penze.. nyilvan ha nem lenne akkor nem drogozna. Minek neked egy drogos? Vagy bizonyos szinteken szelektalsz de a normal erkolcsi elet mar nem szamit?
2022. dec. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezt mi mondjuk meg?

Akkor kérj egy slukk füves cigit, csimpaszkodj a nyakába, és bólogass vidáman, hogy hozzá akarsz menni. Nekem mindegy.

2022. dec. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát én elhuznek az életéből.

Elég, hogy ilyen ismerősei vannak, mindegy, hogy "nem drogos" a barátod.

Ennek jó vége nem lesz ez biztos.

2022. dec. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!