Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek ha szeretem a...

Mit tegyek ha szeretem a páromat de már nem merek vele kettesben maradni mert drogos és a múltkor is el kellett menekülnöm tőle az éjjel közepén? Nemsokára születik a közös babánk de teljesen depressziós lettem emiatt

Figyelt kérdés

Az ahogy beszél velem egy dolog amit már "megszoktam"

de azóta nekem kellett őt hazahoznom útközben otthagyott hogy megy meghalni..

aztán hazatámojogtam vele és ilyesztőbbnél ilyesztőbb gesztusai lettek hallucinációi képzavara és emiatt muszáj voltam elfutni a házból mert attól féltem valami rossz fog történni.

Azóta is rettegek éjjel lefeküdni félek tőle és az a legilyesztőbb hogy másnap semmire nem emlékszik.

Akkor mikor bedrogozik olyan mintha nem ő lenne hanem ilyesztő elmebeteg...


Én meg készülök szülni ilyen borzasztó körülmények között és rettegek hogy egyedül maradok a babával a szüleim nyakán miközben nem merek a párommal belevágni mert a múltkori végleg betett azóta ha hirtelen eljön mellettem vagy kimegy a konyhába összerezzenek.

Rettegek tőle miközben még mindig szerelmes vagyok belé.


Azt érzem nem bírom nélküle de tudom hogy ha vele maradok abba "belehalhatok"


2018. aug. 6. 00:39
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Nagyon kilátástalan az életem sajnos 😭
2018. aug. 6. 00:40
 2/22 anonim ***** válasza:
90%

"Rettegek tőle miközben még mindig szerelmes vagyok belé."


Akkor most mi legyen ?

Ezt különben mennyi ideje nyeled (?) ugye tudod, hogy a gyereked nem biztos, hogy 100as lesz. A magzati életben ezt megélni, átélni, így foganni, ittasan, drogosan ....

2018. aug. 6. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Mikor fogant akkor nem drogozott elotte par evig

most kezdte ujra par hete

2018. aug. 6. 00:48
 4/22 anonim ***** válasza:
84%

Ezért nem értem minek erőltetni a gyerekszülést.

3-at ráadásul.

Inkább fogyjon el a magyar nemzet, minthogy a kisgyerekeknek ilyen helyre kelljen érkezniük :(

És most nem a kérdező kedves urára gondolok, mert ennél 1000x rosszabbak vannak. 😢

2018. aug. 6. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
91%

Gondolom mielőtt teherbe estél az előtt is drogozott


Te meg ilyentől vársz gyereket

Gratulálok

2018. aug. 6. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
90%

"nem drogozott elotte par evig"


De előtte igen, igaz ? Mindegy. Nem olyan 100as-ságra gondolok, hogy totál k.o.. Tanulási problémák, kisebb testi fogyatékosság majd később, meg ilyenek.


Elég a bajod most, rúgjak beléd (?) nem teszem.


Szégyellje magát a barátod, hogy egészséges ember létére a felelősségérzete csak ennyi, egy nagy nulla. Verte a fszát aztán meg cserben hagy benneteket.


Mit mondjak hagyd ott, pakolj össze ? lesz nyugalmad apa nélkül, egy ilyen tróger fsz nélkül akit szeretsz.

Nem tudom mit csinálj, döntsd el te, beszéld meg vele amikor kijózanodik.

2018. aug. 6. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
De bele ám! Pasival azonnal szakítani, te pontosan tudod, hogy ez nem élet. Majd jön olyan, akibe szintén szerelmes leszel, és aki nem fogja az életedet, a gyerekedét, és a sajátját (de az a legkevesebb) veszélyeztetni. Ha a védőnőnek egy csöppnyi esze van, intézkedik az állami gondoskodásba vételről, mert veszélyezteted a gyerekedet. Úgyhogy irány a szüleid otthona, és a pasit ne lásd többet. Soha.
2018. aug. 6. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Szülni, gyereket nevelni, elvonóra járni, szép kilátások.
2018. aug. 6. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Nőj fel.Ez nem lesz jobb.Jelen esetben ennek: "Azt érzem nem bírom nélküle de tudom hogy ha vele maradok abba "belehalhatok" -na ennek semmi értelme.Ne rinyálj,meg ne sajnáljad magadat.Addig rendezd el a lakhatásod,míg meg nem születik a baba,mert innentől kezdve nála nincs és nem is lehet semmi sem fontosabb.Olyan nincs,hogy te azt a gyereket veszélynek tegyed ki az apja mellett,mert ha te őt oda viszed, ugyanolyan hülye vagy,mint ő.Be se kellett volna erre a kapcsolatra gyereket vállalni,de mindegy ez már.Szedjed össze magadat,vannak a szerelemnél fontosabb dolgok is.Menj anyudékhoz,a faszival irass apasági nyilatkozatot,ha nem fizet gyerektartást,pereld be.Ha nagyobb lesz a gyerek,menj dolgozni és akkor függetlenedj a szülőktől.Gratulálok anyuka,szép kilátások,és megint egy gyerek szív majd a majom szülei miatt.Szégyelljétek magatokat mind a ketten.
2018. aug. 6. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
97%

Lehet hogy te szereted de ő téged nem.

Honnan tudom?

Ha én szeretem a lányt, nem hagyom, hogy ő cibáljon haza kiütve. Nemhogy egy terhes lány engem vigyen haza, aki a gyerekemet várja...

Ezért nem szabad elkapkodni a döntést a gyerekről. Látod vársz pár hónapot, máshogy dönthettél volna. De még mindig nem vagy döntésképtelen, keress egy másik, normális pasit, aki tényleg szeret.

Tudom kisbabával nehéz lesz, de... Ennél még egyedül is jobb lenne szerintem. Mert ha az anyuka stresszel, terhesség alatt, az kihat a babára.

2018. aug. 6. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!