Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Befejeznétek-e ezzel a nővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Befejeznétek-e ezzel a nővel a kapcsolatot végleg?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt "elvileg", 40-es korosztály vagyunk. 1 év után megkértem a kezét,akkor örült neki.De nem hordta a gyűrűt soha.Nem akart elköteleződni.Összeköltözésről se akart hallani.Így az eljegyzést sztornóztam.Együtt maradtunk.Ápolónő,és van hogy hetente egy napja lenne csak rám,olyan a beosztása is.Viszont ha kollégákkal buli van (mint ezen a héten szombaton),a bulit választja,nem engem.Most megharagudott rám,mert szóvá tettem,hogy magányosnak érzem magamat mellette, ezen a héten is csak pár órát lenne velem.Hullámzó volt a kapcsolatunk mindig.Ha több időt töltött velem,akkor úgy éreztem,hogy összetartozunk.Amikor jött megint,hogy egész héten munka,és a végén bejelentette hogy céges bulira megy,ott is aludt,onnan ment reggel dolgozni.Szóval kiakadtam,ez volt 1 hónapja.Azóta lassan rendeződött minden,én is elfelejtettem,hogy ezen kiakadtam,.....most megint ugyanez van.

Lenne más kapcsolatom,ha nem lennék szerelmes még mindig belé.Van 2 nő is, aki állandóan fűz."Mit szeretek én ebben a nőben? Mellette boldog lennék,azt megígéri nekem." ...és én is ma megkérdeztem magamban, mit szeretek én ebben a nőben,amikor azt érzem,hogy nincs közös jövőnk.



2022. dec. 6. 11:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts, ha ennyire zavar.
2022. dec. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
76%
Csak szexre kellesz,hagyd a francba.
2022. dec. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
88%
El se kezdtem volna egy olyan kapcsolatot, ahol ennyire mások vagyunk, ahol ennyire figyelmen kívül vannak véve az igényeim, aminek semmi jövője. Ő elvan veled, de nem akar többet, te meg csak várod a csodát mint valami naiv 15 éves. Vedd észre, hogy 40 évesen egy tini szintjén
2022. dec. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
70%
vagy és tegyél ellene.
2022. dec. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
96%

Egyszerűen másmilyen kapcsolatot akartok.

Ő ilyen alkalmi, "barátság extrákkal" kapcsolatot, te meg hagyományos, összeköltözős, együttélős kapcsolatot.

El kell fogadni, hogy nem egymáshoz valók vagytok.

2022. dec. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
84%
Befejezném igen. Ennek a nőnek sosem leszel első és soha nem leszel vele boldog. Milyen kapcsolat az ahol a másik igénye le van szarva? Hát nem kapcaolat. Neki te csak vagy kb dísznek hogy elmondhassa van pasija de nem tisztel és nem szeret. De elmondásod szerint te szereted szóval erősen kétlem hogy el fogod hagyni. Inkább jó papucs módjára elviseled hogy tesz rád magasról és akkor vesz elő csak ha neki éppen úgy tartja kedve. Szenvedj akkor tovább kedves egészségedre.
2022. dec. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

6/6 Éppen,hogy pihenőpályára tettem a kapcsolatunkat.Gondolkodási időt akarok. Nem akarok szenvedni,nem is fogok egy ilyen nő miatt. Hiszen lenne már azonnal másik kapcsolatom,ha úgy akarom,akinek én lennék az első.Tudom.Rám vár a hölgy már 2 éve,hogy egyszer azt mondjam neki,hogy ő kell nekem.De akkor le kell zárnom ezt a kapcsolatot,és lelkileg bizony nagyon nehéz,mert még szeretem,bármennyire is letojik most is.

De teljesen igazat adok neked. Az én igényeimet leszarja és nem tisztel annyira,hogy fontos lennék neki úgy igazán.Egyetértek.Szakítanom kell....


3/6! Még hogy tini.Ha tudnád mennyire nem.De ezek szerint fogadom,hogy neked nincsenek, nem is voltak soha igazi érzelmeid egy nő iránt.Csak olyan ember ír ilyet merészen a másiknak,akinek fingja sincs mi az igazi szerelem.De írni azt tud baromságokat.Ne itt kötekedj.

2022. dec. 6. 12:19
 8/17 anonim ***** válasza:
90%

te sem vagy sokkal különb, kérdező!!

ezek szerint titokban te azért két nőt fűzögetsz, tartod velük a kontaktot, belefér ez neked a "nagy szerelmi" érzésed mellett, tudod, ez kölcsönös lehet, h. addig eljutott mindkettő, hogy értésedre adják, bejössz nekik.

ezt a tüzet sztem te is tápláltad, adtad alájuk a lovat, nyilván az egódat is balzsamozták... tud erről a két nőről a barátnőd?


másrészt talonban tartottad ezeket a nőket, ilyen vészhelyzetre, hogy ha szakítanál, ne kerülj érzelmi vákuumba...

2022. dec. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

8/8! Hülyeségeket írsz. Az egyik nő a volt párom,aki előtte volt.Szerelmes még mindig belém. Én tehetek erről?

A másik nő pedig kerek perec megmondta a szemembe ezt.Ő egy kolléga.A két hölgy között volt egy szünet,ő akkor került be a képbe nagyon rövidke időre,de nem volt szerelem.

Amikor összejöttem a jelenlegi párommal,akkor én őt megszerettem nagyon, és ez az érzés nem múlt el azóta sem.Ismerem a hibáit,elfogadtam.Ezzel nem tudtam soha mit kezdeni,hogy nincs velem sokszor,csak pár órát egy héten.Úgy tekintettem rá,akit akár feleségemnek is elfogadtam volna.

2022. dec. 6. 13:03
 10/17 anonim ***** válasza:
85%

nem írtam hülyeséget! nyilván kínosan érint téged, h. erre az anomáliára rámutattam.

akkor is két nővel fenntartasz intim kapcsolatot a párod mellett, aki talán nem véletlenül hanyagol téged.

enyhe nagyképűség is van abban, h. fontosnak tartottad megjegyezni, kapós vagy, lenne bőven jelentkező...

2022. dec. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!