Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan legyek jó "mozaikanya"?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek jó "mozaikanya"? A páromnak van gyereke és sok éve elvált mikor megismertem, Hogyan ne zavarjon a párom mútlja? Ha hívja a volt felesége és le van mondva a program a gyerek miatt hogy kezeljem?

Figyelt kérdés

Hogyan fogadjam el a gyereket aki elég sokat van az apjával?

Ezeket hogyan kell kezelni?

Hirtelen minden a nyakamba zuhant és nem tudom hogy kezeljem



2022. dec. 6. 12:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
90%
Sok ember már annak is örül ha valaki szóba áll vele! Ezért van ennyi rom kapcsolat. Messziről látszik hogy nincs sok közös pont, ellenben van egy rakás ellentét. De hát van párom! Néha dugunk! Vagy állandóan dugunk, de ennyi a kapcsolatunk értéke. Vicc ami ma megy!
2022. dec. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
25%

Az előzőnek igaza van, a 11-esnek.

Amúgy a Te fejedben kellene rendet rakni kérdező.

2022. dec. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
40%
Minek neked használt/bukott pasi?
2022. dec. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hány éves vagy, de mivel nincs gyereked, gondolom, fiatal vagy még. Az nem lehet, hogy nem találsz egy normális fazont puttony nélkül. Ha benne maradsz ebben a kapcsolatban, az egész életedet meg fogja keseríteni, csupa lemondásból állnak a napjaid. Kell ez neked?
2022. dec. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!