Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás után a nők gyorsabban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után a nők gyorsabban talpraállnak?

Figyelt kérdés

Úgy vettem észre, hogy ha szakít egy pár, akkor előbb utóbb a nő nagyon csinos lesz, szinte kivirágzik, a régi párja meg mintha jóval lemaradna mögötte. Bocs a kifejezésért, de sokkal szarabbul néz ki...

Tudom, hogy egyénfüggő, mégis nem egyszer találkoztam már ezzel a szituációval.

Ebből a szempontból lehet, hogy a nők erősebbek?


2010. szept. 30. 19:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Az sem mindegy, hogy ki vetett véget a kapcsolatnak. Tegyük fel, hogy a pasi dobta a csajszit. Nos a nőket is ugyanúgy megviseli az ilyesmi, csak rajtuk kevésbé látszik a dolog. Sok nő van, aki esetleg otthon, egymagában elsírja magát, aztán úgy mozog mindenki között, mintha mi sem történt volna.


A másik, hogy a nőknél is előfordul, hogy mivel megfelelnek valakinek, kicsit ellazulnak. Nem esnek össze, csak kicsit lazábbra fogják a szépítkezést. Természetesen, ha vége a kapcsolatnak, akkor vissza a régi kerékvágásba. És így tovább.


Tapasztalataimat tolmácsoltam. A hölgyek cáfolhatnak, ha akarnak. 22/f

2010. szept. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lehetséges, hogy valaki könnyebben túl teszi magát a dolgon, függetlenül attól, hogy nő-e az illető. Ha nagyon szerette, akit elvesztett, akkor valószínűleg nehezen teszi túl magát rajta. Lehet, hogy külsőre ez nem tűnik fel, de lelkileg romokban hever. Nem tudom, hogy a nők erősebbek-e, de ha velem történne ez, akkor már sose tudnék úgy szeretni, mint elsőre és iszonyatosan mélyre esnék és kétlem, hogy "kivirágoznék", inkább teljesen elhervadnék.

L

2010. szept. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát ugy veszem észre, hogy csak mutatják, a nők, hogy jól vannak, és hogy erősek, csak belül szomorúak, de valamilyen szinten próbálnak visszavágni, így belecsapnak a buliba, és széppé varázsolják magukat, hogy a régebbi párjukat esetleg féltékennyé tegyék, hogy megbánja... nemtudom, sztem ez sokszor igy van :)
2010. szept. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

21.05-nél a pont.


A nők egyébként, amikor lezárul egy korszak az életükbe szeretnek változtatni magukon. Egyből fodrász, hasonlók.

Saját éppen aktuális helyzetem:

Két hete, dobtak egy másik nőért. Közel három évig voltunk együtt. Az első napokban azt hittem vége a világnak. De már nem hiszem, 6 kilót fogytam, amint kapok fizetést, megyek fodrászhoz, el fogok járni fitness terembe, és meg tanulok jógázni. Mindez azért, mert egyrészt sokkal több így most már a szabad időm, és szeretném hasznosan eltölteni, ill lekötni az energiáimat. Valamint igen, hajt a bosszú is, hogy megbánja. De valójában én is kivirultam, és csodásan érzem magam, pedig nem én akartam, hogy vége legyen.

2010. okt. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mi nők akkor is tudunk mosolyogni, ha legszívesebben ordítanánk... valamiért így lettünk megteremtve.

Nekem is volt olyan, hogy padlón voltam, de fel sem tűnt senkinek, mosolyogtam, nevettem stb. Egyetlen ember tudta, hogy padlón vagyok ( pasi). Ő volt az, aki mindig teremtett olyan helyzetet, hogy kisírhassam magam a vállán. Szó szerint :)


A külső változásokra pedig igaz az, hogy egy független nő fel szeretné hívni magára a férfiak figyelmét, ezért csinosan öltözik. Persze kapcsolatban sem szabad elhagyni magunkat :)

2010. okt. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Tündérke89 válasza:
Ez attól függ, ki szakít. De tény, hogy a nők "feljavítják" magukat, vagy a boldogság teszi, hogy kiléphettek egy rosszul működő kapcsolatból, vagy az, hogy gyorsan találjanak maguknak valakit, aki feledteti az előzőt. Tehát nem teszik túl magukat gyorsabban. Ez csupán látszat.
2010. okt. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!