Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az mért van hogy a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mért van hogy a lányok sokkal gyorsabban meg könnyebben találnak maguknak valakit mint a fiúk?

Figyelt kérdés
de ez komolyan így van én olyan nehezen találok magamnak valakit. 18 évesen eddig csak 2 barátnőm volt a másodikkal jelenleg friss a kapcsolatom pár hetes ő 15 éves és én már a 6. leszek neki.Mért van ez így??
2009. aug. 12. 20:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Gondolj már bele, ha azt vesszük, hogy a homoszexuálisok aránya olyan 5-10 százalék körül van, akkor elmondhatjuk, hogy ez a kérdés így logikátlan.

Amúgy meg tökmindegy, kinek hány kapcsolata volt eddig, az a lényeg, hogy ami van, jó legyen! Ne ezen főjön a fejed, érezd jól magad az új barátnőddel!

2009. aug. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 General ***** válasza:
100%

talán mert hamar megunja a fiújait és így pattintja is...

egyébként meg a fiúknak kell odamenni a lányokhoz és ha egy fiú nem elég bátor akkor bizony így jár...


23/f

2009. aug. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat de nem azért de én így vettem észre pl az előző barátnőmmel mikor szakítottunk neki 1 hét se kelett már volt valaki más neki nekem meg 1és fél évbe telt még találtam valakit pedig próbálkoztam de nem jött össze eddig...
2009. aug. 12. 20:37
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez igaz, még ma is általános, hogy inkább a fiúnak kell kezdeményezni - egy lány mondjuk többet kockáztat vele, könnyebben beég, illetve előfordulhat, hogy a kiszemelt fiú kihasználja az alkalmat, de nem úgy gondolja a dolgot, mint a lány.

Most összejött, az a lényeg.

Na meg a szóban forgó kapcsolatok minősége és hossza sem mindegy. Hogy teszel különbséget a között, hogy volt 6 darab 2 hetes, felületes kapcsolata valakinek, vagy egy másfél évig tartó, mély kapcsolat?

(első - 28/n)

2009. aug. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
utolsónak köszi a választ igen az a lényeg hogy most összejött de beszélgettünk róla hogy melyik volt a leghosszabb kapcsolatunk nekem ugye 1 volt ami fél évig tartott neki meg volt 1 ami 1 évig de na engem ez egyáltalán nem zavar....
2009. aug. 13. 07:36
 6/8 anonim ***** válasza:

Sztem ez pont fordítva van!!!!

A nők nehezebben találnak párt, mert válogatósabbak!

a pasik csak úgy járogatnak mindenkivel:-)))


De amúgy a beszar*i pasik nem kapnak nőt, ha nem is kezdeményeznek!

2009. aug. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez nem egészen igaz...Én már másfél éve egyedül vagyok. :/
2009. aug. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nem gondoljátok h ez lehetetlen? mivel kb ugyanannyi pasi van mint nő. kis gondolkodás.... ha a csaj talált magának vkit az jobb esetben pasi és akkor ugyanott vagyunk az arányokban. és am nem értem mért olyan rossz az h csak 2 barátnőd volt
2009. aug. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!