Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1 hónapja szakítottunk, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 hónapja szakítottunk, de még mindig nagyon fáj. Mit tudok tenni, hogy gyorsabban felejtsem?

Figyelt kérdés

17f vagyok a lány 16 éves.

1 évig ismertem és Március 26-án mikor sétáltunk megfogtam a kezét és elmondtam neki,hogy szeretem.

Igent mondott.Örültem és rá 1 napra 27-én MSN-en azt mondta,hogy nem akar semmit :(

Azt mondta,hogy szeretett mert ugye 1 éve ismerjük egymást csak nem mertem elmondani és már "elmúlt" pedig szerintem boldogok lettünk volna :(

És mindneki azt mondta,hogy összeillünk sőt egy gyerek megkérdezte,hogy ha megkérdezném,hogy járunk-e akkor igent mondana ? És neki is azt mondta,hogy igen.

De nem értem ezt az egészet :(

Miért nem szeret.. meg azóta beszéltem is vele meg az egyik barátom megkérezte tőle 1 hete,hogy tudja-e,hogy én nagyon szerettem ? És ő azt mondta,hogy azért dobott,mert úgy érezte,hogy ÉN nem szeretem és kavarok más lánnyal :S

És ez is fáj nagyon,mert én csak őt szerettem nem mást,és nem kellett volna senki :(


2011. ápr. 16. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Az élet ilyen ,senkit sem kímél. Ne próbáld el feledni, nem tudnád, zárd a szívedbe, s tanulj meg felemelt fejjel járni, hogy volt egy lány. Mutasd meg, hogy nem törsz össze, férfi vagy, viselkedj úgy.
2011. ápr. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ülj le vele és beszéljétek meg
2011. ápr. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ezen már mit ? :(
2011. ápr. 16. 23:19
 4/4 anonim ***** válasza:

ezt annyira utálom. ne itt nyavalyogj, hanem állj oda elé és mondd meg neki, hogy szereted, hogy akarod, hogy ő a mindened. hogyha csak félreértések sorozata volt az egész, akkor miért hagyod elúszni? légy férfi. beszéljétek meg.

egyébként meg. ha mindenképp felejteni akarod, akkor lógj egy csomót a haverokkal, kezdj új hobbiba, tanulj többet, kösd le magad valamivel.

2011. ápr. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!