Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nőként zavarna titeket ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként zavarna titeket ha párotok szándékosan alja munkára váltana?

Figyelt kérdés

Volt egy kollégám akivel együtt jelentkeztünk ide a céghez ahol én azóta is vagyok. Igaz én 22, ő 42 éves. A cégnek 4 hónapba telt hogy több száz ember közül találjon négyet aki el tudja végezni azt a szuperintenzív és nehéz képzést hogy aztán el tudjunk kezdeni egyáltalán dolgozni.


Ebből a 4 ből egy már a képzéskor megbukott, egy később adta fel, és mi ketten maradtunk.


Mi nyomtatott áramkör gyártásnál mérnökasszisztensi pozíciót látunk el.


Bonyolult, összetett munka, állandóan tanulni kell de jó mert folyton gondolkodunk fejlődünk.


Ennek az idősebb kollégámnak is tök jól ment, sokat segítettünk egymásnak. Erre egy év múlva csak úgy felmondott és később látom hogy elment Woltos futárnak.


Hát mondom ezt nem hiszem el. Nekem a barátnőm büszke hogy egy értelmes szellemi munkát végzek ahol van fejlődés. És szerintem ő is szégyellné, én főleg ha bicajos futárnak mennék ezek után.


Egy felnőtt 43 éves férfit hogy-hogy nem zavar egy ilyen durva lefelé váltás? És miért csinál ilyet ha van esze normális munkához?



2022. dec. 9. 07:09
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
100%

Ezt miért kéne szégyellni?

Itt tart a világ hogy huszonéveseknél ez szégyen???

2022. dec. 9. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
94%

Nem, nem zavarna. Csinálja azt, amit akar. Ha szereti, már nyert is (és én is, mert azt szeretném, hogy a párom boldog legyen).

De aki ilyesmit szégyell, az rendkívüli módon gondolkodjon el a felszínesség árnyoldalain.

2022. dec. 9. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
93%

Erre csak azt tudom mondani neked hogy ha 42 éves leszel megtudod.

Hasonló cipőben járok mostanában, váltottam egy jóval alacsonyabb pozícióra kevesebb bérért. De ezt a nyugalmat nem mostanában cserélném el bármilyen más munkára. Bár hiányzik néha a kihívás, a pörgés, de a közérzetem sokkal jobb lett amióta munkahelyet váltottam. Tudod 40 után már jövögetnek a bajok. Nem törvényszerű, de azért mindenki megérzi többé kevésbé hogy már nem 22 éves, és mégcsak nem is 32. Hidd el, boldog ő így ahogy van, és pont ott tartott 22 évesen mint most te, hogy esze ágában sem volt megengedni magának hogy ne felfelé haladjon a ranglétrán.

2022. dec. 9. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:

# 3


40 után jövögetnek a bajok? De akkor ezt egy kemény fizikai munkával kell tetézni?

2022. dec. 9. 07:39
 5/40 anonim ***** válasza:
74%

4

Exem woltfutár

Jobb honapban megvolt az 1M. Te mennyit keresel itt?

Justsay

2022. dec. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
94%

Inkább lennék egy woltos futárral, mint olyannal, aki lenézi mások munkáját…


24N

2022. dec. 9. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:

# 6


de miért vált valaki ilyen munkára ha van esze normálishoz?

2022. dec. 9. 07:56
 8/40 anonim ***** válasza:
16%

Nem értem ezt az álszenteskedést a válaszolóktól.

Szerintem a futárságot senki nem jókedvéből választja.

Egyszerűen annyira szívás lehet, hogy nekem nem tudnának annyit fizetni.

Szerintem csomóan kényszerből, jobb híján csinálják.

Én se örülnék, ha a párom erre váltana, ha közben lenne lehetősége normális munkára.

Ha nincs más, akkor persze becsülendő, hogy erre is hajlandó.


N34

2022. dec. 9. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
92%
A futárkodás is normális munka.
2022. dec. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
91%

Nekem is lett volna jó munka, de teherautón vagyok, ezt szeretem és pont!

N 30

2022. dec. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!