Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » ELKÉPZELHETETLEN a nőknek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

ELKÉPZELHETETLEN a nőknek, hiszen írjátok folyton, hogy taszít titeket, ha egy nem határozott, nem magabiztos férfival (sejtem: "férfival"...) ismerkedtek, hogy ebből párkapcsolat alakuljon ki. Nem bánom. De mégis MI miatt ennyire égbekiáltóan?!...

Figyelt kérdés

De mégis MI miatt ennyire égbekiáltóan fontos ez a két tulajdonság, hogy az eddigi kiírások alatt "azonnal kuka", meg "felejtős" és hasonlóan durva kifejezéseket használtok, esélyt sem adva egy új kapcsolatnak?!


<>


Elfogadom (kénytelen vagyok), de magyarázzátok már végre el MI MIATT ENNYIRE fontos ezek megléte?


Mit befolyásol?


Illetve más megközelítéssel: MIT OKOZHATNA ennek a kettőnek nem túl erős megléte (vagy nem léte) az új kapcsolatban?


<>


Félreértések elkerülése végett: nem kiabálva kérdem, a nagy betűs részek kiemelések, nem ráförmedések!

Válaszokat szeretnék, hogy egy csomó dolog miatt, aminek megléte szintén égbekiáltóan fontos rettenet sok nőnek, miért kell még pluszban azok mellé még e kettőnek is maradéktalanul, erőteljesen meglennie?



2022. dec. 11. 19:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Mert nem tudok vonzódni egy tesze-tosza, döntésképtelen, saját árnyékától is félő férfihez.
2022. dec. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%

Mert nem kisfiúval akarok lenni hanem egy érett férfival.

Akire nem vigyáznom kell meg irányítani mint egy anyának.

Egy férfi legyen határozott és magabiztos, ennyi.

2022. dec. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%
Őszintén, neked vonzó lenne egy olyan nő akinek remeg keze-lába, patakokban folyik róla a víz ha meg kell szólítania valakit? Nem hinném. Találkoztam már nem egy ilyen "nem magabiztos, nem határozott" férfival, és mind ilyen volt. Lesütött szemek, kézremegés, hadarás. Abszolút és totálisan kiábrándító tulajdonság a szememben még akkor is, ha az illető külsőre rendben van. Nem tudom, hogyan indokoljam jobban: egyszerűen ez nemhogy vonz, sőt sokkal inkább taszít. Azt a benyomást kelti - hangsúlyozom, számomra - hogy az illető másban sem lesz határozott, nem lesz önálló véleménye és nem igazán lehet majd rá számítani a későbbiekben sem. Gondolom, nálam ezért alakult ki az hogy abszolút nem tudok vonzódni egy határozatlan, egyáltalán nem magabiztos férfihoz.
2022. dec. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
25%

Azért mert épp ők ezek a tutyi-mutyi fajták és nem bírnak maguktól egy döntést meghozni! Kell valaki melléjük aki megmondja, hogy ez így lessz és akkor az úgy is lessz.

Persze aztán meg majd jönnek egy ilyen után ide sírni, hogy hol az egyenjogúság meg minden férfi gyökér és annak kell lennie amit Ő akar és nekik nincs beleszólásuk..

Ne próbáld megérteni engedd el! Itt gyk-n a nő többsége mind egy kiégett 30+, az itteni véleményekre ne adj! Ide csak név nélkül járnak fel picsogni meg észt osztani. (Ők azok akiket az utcán lesütött fejjel látsz járni és a kutyának nem kellenek csak a kitalált volt kapcsolataikat vetítik ide ki..)

Szóval tényleg nyugi, én már, ha meglátok itt egy ilyen kérdést csak női verzióban inkább vissza is lépek bele se olvasok mert csak felidegesít.

2022. dec. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%
Ha nem ilyen hogyan tudnánk megismerkedni? Egyáltalán el merne hívni randira?
2022. dec. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%

Pont nemrég mondták nekem, hogy hozzám egy "papucs" férfi illene csak, mert annyira határozott és erős személyiség vagyok, hogy "két dudás nem férne el egy csárdában".


Pedig alapjáraton én is a határozott férfiakra tudok felnézni. 40N

2022. dec. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
94%

Ha valakinek nincs önbizalma (legyen az nő vagy férfi) sokkal rosszabb esélyei vannak egy egészséges párkapcsolat fenntartásara. Őszintén szólva nem vagyok biztos benne, hogy egyáltalán lehetséges.


Lehetséges problémák (a teljesség igénye nélkül):

-nem mer kezdeményezni (se szexet, se programot)

-nem tudja fogadni a bókot

-rosszabb a szex (esetleg nem is emgedi felkapcsolni a villanyt vagy nem mer teljesen levetkőni)

-nehezebben nyílik meg, rosszul kommunikál, nem mondja, ha baja van

-folyton kétségei vannak, nem lehet rá alapozni


A határozottság hiánya is ilyesmi problémákat idézhet.

-nem tudja mit akar (akár a kapcsolattól, akár szexben, akár a jövőt illetően)

-párjára hárulnak a döntések, aztán elnyomva érezheti magát.

-párja nem tud kiigazodni azon, hogy mikor mi jó neki. Rossz kommunikáció.


Szerintem fontos. Mindenki esetében. Nőknél is.

2022. dec. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem ugyanazt érti mindenki a két tulajdonság alatt. Valahogy mintha a férfiak valami Supermanszerű asztalra baszós bunkóságot tartanának határozottságnak, pedig csak annyiról szól, hogy nem fosod össze magad.


Nekem mindkét nemből vannak olyan barátaim, akik nem mernek kaját kikérni, vagy tömegben nem merik mondani idegennek, hogy "elnézést", hogy arrébb álljanak. Vagy nem mernek eladót megkérdezni, hogy X dolog hol van, inkább idegesen keringenek a boltban. Az ilyen dolgok egy barátságban is terhesek, hát még kapcsolatban.

2022. dec. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudok egyről a kettőre haladni most egy ilyen pasival.

Soha nem tudom hogy mit akar, vagy egyáltalán akar e valamit.

2022. dec. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
89%

Nagyjából az fogalmazódott meg bennem, amit a hetes írt.

Komoly gondot okoz az állandó bizonytalanság a kommunikációban, a konfliktusok kezelésében, ennek megfelelően úgy általában az összecsiazolódásban, a közös célok, szabályok, programok kivitelezésében, megalkotásában. Mindezeken felül, akinek gond van a magabiztosságával, határozottságával, annak vagy nincs saját világképe, akarata, célja, vagy képtelen azokat érvényesíteni, így a leválás a szülőkről is nehezebben valósul meg, illetve a saját fontossági sorrend felállítása, kapcsolatok, programok, célok, vágyak terén, (pl. mindenkinek mindenre igent mond, csak vita, vagy kellemetlenség ne legyen (ott helyben), aztán jó nagy katyvasz van, mert minden ütközik stb.), könnyebben irányítható bárki számára, nem egy adott vonalon mozog, hanem ahogy épp a környezete elvárja, így kiismerni, megismerni, megérteni is szinte lehetetlen.

Könnyebben lesz bólogató bubuc aztán, mikor "elnyomják", akkor meg gondjai lesznek. Stb.

Ezeken felül minden emberi kapcsolatában érezhető ezek hiánya, akár baráti, akár családi, akár munkahelyi a kapcsolat.

Egyszerűen az érdekérvényesítést teszi lehetetlenné, ami időt, energiát vesz el és frusztrációt okoz.

Mindezeken túl, belőlem nem vált ki szexuális vonzalmat az, akit gyengének érzek, akinél azt érzem, hogy bebújik mögém, vagy más mögé, tőlem/tőle várja a megoldást, a védelmet.

2022. dec. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!