Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a kiakadása? Mivel engesztelhetném ki?

Figyelt kérdés

Szombat este elég csúnyán összevesztem a “párommal” (azért tettem idezojelbe, mert amugy azt beszeltuk meg h nem vagyunk egyutt mert en nem akarok kapcsolatot). Mar lassan 5 hónapja ismerjük egymást, többet vagyok nála mint otthon. Ugyhogy mar nYilvan kialakultak erzelmek benne es bennem is, csak en nem szoktam kimondani, de o is tisztaban van vele. Szombaton anyukammal beszeltem es o tobbszpr is ranezett a telefonomra h mit valaszolt. Egyszer jott egy ertesites, ami nem anyukamtol jott hanem egy tarskeresorol h uzenetem erkezett. Kerdezte h hasznalom e? Eloszor belekotottem h mi koze hozza, de nem hagyott. Azt hazudtam h nem hasznalom, csak fent maradt a telomon h ne bantsam meg. De sejtette h ez nem igaz, ezert vegul egy 10 p utan bevallottam hogy jol sejti. De tenyleg csak rakoszontem 1-2 sracra, semmi extra. Illetve o is fent van tinderen meg puncson is. Mikor mondtam h minek akad ki mert igy eleg ironikus, akkor azt felelte h o nem ir senkivel meg is mutathatja stb. Meg mondta h el is mondana miert hasznalja de en akkor mar sirtam es nem erdekelt a valasza. Tok rossz emberkent ereztem magam mikozben nem hinnem h nagyobb bunt kovettem el mint o. Azt mondta nem az esik neki rosszul h beszelgetek hanem h hazudtam es igy h bizzon bennem. De en azert hazudtam h ne bantsam meg. Mondta h majd eldonti h neki az belefer e. Es vegul beismerte h rosszul erinti h masokkal beszelgetek. Kapcsolat elejen mondtam neki h volt pl egy csok egy buliba az se esett neki jol, pedig korrekt voltam, elmondtam es elejen letusztaztam h nem vagyunk egyutt ugyhogy nem erhette meglepetes. Na szoval azota teljesen rideg velem. Hazavitt, hozzam se szolt, visszairni alig tud. Azert valaszolt csak h a kulcsa nalam van e es vissza akarna kapni. Meg dramazott a veszekedes utan es odahozott egy gyemantgyurut, hogy ezt vette nekem de mar nem akarja odaadni(nem eljegyzesre csak ajandek). Ez is kicsit serto sztem, mintha azt hinne h emiatt jobban sajnalom h offol?

Szerintetek hogyan kozeledjek fele? Mert sok mindenben igaza van, viszont szerintem ezt tulreagalta. De tenyleg en nem haragszom ra osszessegeben, es faj h ilyen konnyen eltaszitana.



2022. dec. 12. 09:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Atyam ez a sztori egyre rosszabb. 40 körül viselkedik így az az ember? Ennyire nem jeles senkit felszedni, hogy egy korai 20-assal kezd és rá is full féltékeny 😅
2022. dec. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Nabasszus. Kiderult 51 eves. Aztan mindta ne baszogassam mert 5kor kel. Mondom ember meg este 8 ora lesz csak ugyis tudsz aludni. Kb baszogattam egy negyed orat meg sirtam ezen h ugymond ironikus h ekkora hisztit csapott mikozbe o mit muvel. Aztan meg o akadt ki h en baszogatom es nem foglalkozok azzal h o faradt. En kerek elnezest. Mondta menjek haza mondom nem akarok. Nem akartam osszeveszni vele megint, mar nagyon unalmas h csak szombat volt ez a masik vitank kedden kibekultunk es szerdan kezdene elolrol. De addig mondogatta h mondom oke akk hazabuszozok ne vigyen haza. Kozben nekem ma ejfelig beadando hataridom van, mondom legalabb azt had irjam meg aztan elmegyek. Most ertem haza 22:35 korul
2022. dec. 14. 22:50
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

1:1 az állás.

Hazudtok egymásnak.

Miért sírsz, ha az egész nem komoly?

2022. dec. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!