Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon fontos, mivel engesztel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon fontos, mivel engesztelhetném ki?

Figyelt kérdés

Egy férfivel kicsit osszekaptunk a semmin, és bocsánatot is kértem tőle amiért ilyen voltam. Azt mondta nem haragszik rám, de már lassan 1 napja nem válaszol az uzenetemmre csak megnézte. :/

Mit tegyek hogy visszairjon? :'(



2018. márc. 18. 12:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy számára mégsem volt annyira "semmi".
2018. márc. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
De ő is mondta hogy most nem érti hogy a semmiért miért veszekszünk, semmi olyan nem volt ami miatt annyira megkelett volna haragudni. :/
2018. márc. 18. 12:39
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Akkor írjál neki valami más témáról, gondolom arra válaszolni fog. Amúgy ez ismerkedés vagy van köztetek komolyabb?
2018. márc. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Sztem idő kell neki de ha pl hetekig nem vàlaszol vagy nem ir semmit akkor én hagynàm.Ha érzett is vmit akkor fog jelentkezni.Ha nem akkor meg lehet hogy több vasat tart a tűzben.
2018. márc. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Meg csak ismerkedünk
2018. márc. 18. 12:52
 6/21 anonim ***** válasza:

Most megismered a hisztis durcás kisfiút benne... elképesztő, hogy miért akard még mindig kiengesztelni.

Ketten veszekedtetek a semmit, TE kértél bocsánatot - ő nem?

És még most is... ne légy már ilyen lúzer!

2018. márc. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Kiábrándult. Aki ennyitől elmenekül, azt hagyd a francba.
2018. márc. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Ő is bocsánatot kért és én is, de ha nem haragudna rám akkor vissza írt volna nem csak megnézte volna az üzenetemet. :/
2018. márc. 18. 14:02
 9/21 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem biztos, hogy haragszik, lehet, több nővel ismerkedik, és most nem ér rá veled foglalkozni.
2018. márc. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Nem ismerkedik más nőkkel ezt biztosra tudom
2018. márc. 18. 16:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!