Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az önbizalmam nulla. Utálom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az önbizalmam nulla. Utálom magam. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Régebben teljesen elégedett voltam mind a külsőmmel, mind a belsőmmel. Körülbelül egy éve utálom a külsőmet. A belső értékeimre még mindig nagyon büszke vagyok és tudom, hogy mások irigyek is rám emiatt. A külsőm nem igazán változott, de valamiért megutáltam magam, már ami a kinézetemet illeti. Úgy érzem, hogy az utcán mindenki azon nevetm, ahogyan kinézek. Úgy érzem, hogy az emberek nem is szívesen néznek rám, sőt, egyenesen elirányítják a tekintetüket, amikor velem beszélnek. GOndolom azért, mert annyira csúnya vagyok. Egyszerűen megőrülök lassan attól, hogy ilyen csúnyának látom magam. Én vagyok a világ lecsúnyább embere?!?! Ez a tudat, érzés rányomja a bélyegét a mindennapjaimra, a teljesítményemre. Az pedig, hogy értékeljem a belsőmet és fogadjam el magamat olyannak, amilyen vagyok, nem tud megnyugtatni.
2010. szept. 30. 23:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
48%

"legyél te is olyan mint a kaméleon" ,-)

22/f

2010. szept. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
48%
Ez a divat mostanában. Gondolom a hajad feketére van festve és a szemed pedig monoklisra.
2010. okt. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
egyáltalán nem vagyok emós ha erre célzol.mindenesetre köszönöm az együttérzést:)
2010. okt. 1. 00:02
 4/21 anonim ***** válasza:

Mit látsz? Mi az ami nem tetszik? Az arcod, a hajad? Vagy a tested sem?

Lehet hogy segítene egy új frizura esetleg egy új hajszín. Vegyél magadnak egy pár ruhát amiben csinosnak érzed magad. Egy kevés smink is sokat tehet abban hogy jól érezd magad. Hány éves vagy? Esetleg egy fotot?

2010. okt. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
180 centisen 54 kilós vagyok, és ha megveszek sem tudok hízni 1 megveszekedett kilót sem már évek óta.szinte mindent próbáltam már.ráadásul emellé van 1 kis tölcsérmellkasom is.
2010. okt. 1. 00:13
 6/21 A kérdező kommentje:
ja egyébként 20/f
2010. okt. 1. 00:14
 7/21 anonim ***** válasza:
"hyper mass 5000"+jó kaja (értem ezalatt pl:rizs, csirke v bármilyen hús), jó edzésterv, és hajrá ez működni fog... :-)
2010. okt. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Tényleg nem is tudtam hogy fiú vagy én meg itt írom hogy sminkelj meg ilyesmi .....:-))


Így már kicsit más a helyzet. Majd ha idősebb leszel akkor a kilók is könnyebben felkúsznak, ez miatt ne aggódj! A hajadat próbáld meg máshogy vágatni most nagyon jó a divat szerintem. Bár nem tudom így látatlanba hogy mi az ami jól állna neked de a legtöbb fiúnak jól áll ha oldalt rövidebbre van vágva a haj mint felül és be van zselézve fölfelé.. vegyél magadnak egy jó inget meg egy farmert az majd földob. Hidd el sokkal fontosabb az ha valakinek a jó a kisugárzása mint az hogy jól nézzen ki. Az én barátom sem egy modell fiú, mégis nagyon jól kijövünk és soha nem szégyeltem őt. 25/l

2010. okt. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
az a baj a haj kérdéssel h tuti nm állna jól szerintem ezért sosem csináltatom meg. mindíg gépelt "katonai" frizurát hordok(5 ös géppel vágva)
2010. okt. 1. 00:28
 10/21 anonim ***** válasza:
Küldj már egy képet magadról az email címemre :-)))) Mostmár kiváncsi vagyok.
2010. okt. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!