Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megszabhatja nekem a barátnőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megszabhatja nekem a barátnőm, hogy a családjának vegyek karácsonyi ajándékot, illetve milyen értékben tegyem azt?

Figyelt kérdés
Én mondtam neki, hogy ebből szeretnék kimaradni. Ráadásul nem is vagyok a szívük csücske. Mióta együtt élünk úgy érzem nagyon elveszi a szabadságomat.

2022. dec. 14. 02:07
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
20%
Nem kell alkalmazkodni. Lehet egyedül is lenni :) Senki nem mondja, hogy neked muszáj családban élned! Ha egyedül élsz, senkinek sem kell karácsonyra venned semmit és senki nem szab határt neked! Egyedül ülhetsz a gyakori előtt, akár napi 24 órában! :) Jah... most is itt vagy 2-kor :D Akkor... 4-kor is itt lehetsz! :D
2022. dec. 14. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
86%
Természetesen a te vagyonodat arra használod, amire akarod. Ha úgy van és kapnál a családtól valamit, még időben közöld velük is, hogy te nem kérsz, mert nem fogod viszonozni. A pároddal pedig beszéld meg, hogy a te pénzed te beosztod, rád sem kell költeni, ha neki ettől könnyebb a szíve.
2022. dec. 14. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
15%
2-es: le lehet pontozni az első válaszom, de ez az általad tanácsolt út is oda vezet, ahova az enyém, csak lassabban, felesleges pasi-hisztivel kombinálva. Minek sértegetni másokat heteken át, ha meg lehet oldani az egészet egy szakítással? Akkor ülhet otthon a "vagyonával" és nem kell szeretnie senkit sem.
2022. dec. 14. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
3%
Én mindenkinek megvetetem mással. Annyira nem szeretek boltokba járkálni, de még neten sem veszek semmit.
2022. dec. 14. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
17%
Én nem ajándékozom és nem is fogok, el se várom és párom se buszt evvel.
2022. dec. 14. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
59%
Mi ajándékozunk. De mi kommunikálni is értelmesen tudunk. A szüleinkkel is, egymás szüleivel is. Kell egy szint hozzá, tudom. De aki nem szeret se értelmesen beszélgetni, se kedvesen ismerkedni, se tisztelni mások családjának hagyományait, alkalmazkodni se akar és a másiknak örömet okozni a saját kényelmetlensége ellenére, ha nem keresi a kompromisszumokat, stb. az minek akar családban élni? Annak miért kell társ, aki élni akarja szabadon a saját maga életét tekintet nélkül másokra?
2022. dec. 14. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
78%

Ha utálnak minek vennél? Nyilván te sem fogsz kapni!

Mondja azt, hogy az övét közösen adjátok, ha ragaszkodik.

2022. dec. 14. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
83%

6 a kérdezőt nem csípi a család. Amúgy meg nem az ajándék mániától jó sztm a karácsony se.

Mi is normálisan komunikálunk és el is fogadjuk egymás döntését. Párom családjával is megvan beszélve és kész.

2022. dec. 14. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
7%

Kerdezk,midd aparodnak,h zsido vagy. Nincs karacsony.


Vagy a kinaiban vegyel nag on olcso csokit pl.


Nem szabhstja meg senki ag erteket!!!! Nem is illik nezni az erteket!!

2022. dec. 14. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
94%

Mi ezt úgy oldjuk meg hogy az én családomnak én vásárolok, és együtt adjuk. Az övének meg ő és szintén együtt adjuk.

Mindketten azt veszünk a saját családunknak amit akarunk.

2022. dec. 14. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!