Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van nála ez a váltakozás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van nála ez a váltakozás? Egyszer nagyon kedves, máskor pedig nagyon nem

Figyelt kérdés

Volt már úgy hogy úgy beszélt velem, hogy fogjam be a szám, maradjak csendben, és egyszer mikor nagyon szépen kisminkeltem magam, akkor is azt mondta, hogy k....san nézek ki. Pedig sosincs rajtam olyan ruha se, amiben mutogatnám magam, nem vagyok kihívó sem. Utána azt mondja csak viccelt.

Sokszor hazudik dolgokról, amikre én teljesen másképp emlékszem, mint ő.

Egyszer emlékszem hogy korábban láttam hogy egy női ismerősére keresett rá facen, és mondtam is neki, de letagadta. Azt mondta biztos együtt kerestünk rá, pedig nem.

aztán egyszer előfordult hogy a távirányítót egy bizonyos helyre leraktam mielőtt kimentünk a szobából, és utána visszamentem a szobába és nem ott volt. Aztán megláttam egy teljesen másik helyen, és a barátom mondta, hogy nem ő volt, bolond vagyok, mert rajta keresem. Utána erősködtem neki, hogy biztos nem én raktam oda, utána beismerte, hogy ő volt, és hogy csak viccelt.

Egyszer elmeséltem neki, hogy az exem szakított velem, akkor is az volt a reakciója rá, hogy biztos azért hagyott, mert nem vagyok százas, nem vagyok normális.

Azt is mondta már nem kellene annyit ennem, mert még a végén elhízok, de azt mondja mindig csak viccelt, velem nem is lehet.

Máskor meg nagyon kedves, ma is folyamatosan bókolt nekem, hogy nagyon szeret, meg hogy soha senkivel nem volt olyan jó, mint velem, meg hogy olyan szép a testem stb. Bár mostanában volt olyan, hogy majdnem szakítottam vele, nem tudom, hogy amiatt kedvesebb-e.


2022. dec. 14. 21:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%

Nem L betuvel kezdodik a keresztneved?

Amugy siman lehet, hogy bipolaros.. vagy meg gyerek..

Probald meg szembesiteni ot a leheto legtobbszor.

23F

2022. dec. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem egy teljesen normális srác....
2022. dec. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Mert csak van veled. Nem szerelmes, csak eltűr míg jön jobb számára.
2022. dec. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
6%
Szereti szivni a vered ..18-20 ev korul lehettek ez teljesen normalis.
2022. dec. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
Komoly kérdés, és te mégis szereted egy gyökért balfaxt
2022. dec. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%
Ilyen emberrel miért vagy együtt? Hazudik, ócsárol, normális ember rég szakított volna.
2022. dec. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80%

Nem normális a viselkedése.

Nézd már meg, mennyi hülyeséget okoz, kizárt dolog, hogy van olyan mennyiségű és minőségű jó tulajdonsága, amivel ezt ellensúlyozni tudja. De egyébként szerintem tud normálisan is viselkedni, egyszerűen nem te vagy neki az, aki előhozza belőle ezt az énjét, veled csak elvan.

2022. dec. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Az exeivel is így viselkedett, ő maga vallotta be. Sőt az egyik exéről azt mondta bolond, mikor vele nem ment sehova, de egy haverral elment kirándulni.
2022. dec. 14. 23:35
 9/11 anonim ***** válasza:
80%
Abszolut hülyére vesz téged
2022. dec. 15. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
72%
Igen. És mi a fszért vagy még mindig vele?Miért tűröd el még mindig a társaságát? Erre keresd meg a választ inkább.
2022. dec. 15. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!