Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha van egy törzshelye ahova...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van egy törzshelye ahova beszokott járni, újabban miért hazudik, hogy nem volt bent?

Figyelt kérdés

Eddig mindig egyértelmű volt hogy mondta beszalad, vagy bent van, gyakorta mentünk együtt is.

Újabban meg letagadja hogy nem volt bent, nem ült be, miközben ismerősök mondják, meg az ottlevők, hogy de bent volt órákat is.

Mikor kérdezem miért a hazugság, válasz helyett azt mondja nem fog oda többet bemenni mert nem akar ebből veszekedést.

De mondtam nem volt soha ebből veszekedés, a hazugságból van.

De esküdözik tovább hogy nem fog oda többet bemenni.

(Velem nem is akar megjelenni nagyon ott újabban)

Amúgy nem veszem már így komolyra, majd lesz másik barátom, csak mire gondoljak?



2022. dec. 15. 17:18
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Hat most mert baj ha alkesz ?
2022. dec. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem inni jár be. Nem is iszik.
2022. dec. 15. 17:25
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Biztos van rá oka.
2022. dec. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Es mi lehet az?

Lassan 1 hónapja téma, sehogy nem tudom kiszedni belőle miért hazudhat.

2022. dec. 15. 17:31
 5/10 anonim ***** válasza:
93%
Talán nő van a dologban.
2022. dec. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet egy nő, vagy pasi akár.

Miért torodsz vele, ha hazudott (+ ki tudja mit művelt)?

Pattintsd le, ilyen egyszerű.

2022. dec. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%
Ha valakinek annyira nincs igénye az őszinteségre, hogy olyankor is hazudik, mikor tudja, hogy könnyen lebukhat, akkor nem csak megbízhatatlan, hanem ostoba is. Hogy ennek mi áll a hátterében csak ő tudhatja, de talán még ő sem. Én nagyon gyorsan leépíteném.
2022. dec. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem gondolt arra, hogy lebukhat. Nem gondolta hogy bemegyek, nem gondolta hogy kérdezni fogok róla.

Azt hitte simán beveszem azt a csak annyi mondatát, hogy nem volt bent.

Csak épp leellenőriztem, valami légből jött megérzésből, meg pont arra jártam alapom csak. Miért ne. Csak úgy.

Aztán jött a hidegzuhany hogy kiderült nem is egyszer, hogy újabban hazudik nekem arról, amiről korábban nem.

2022. dec. 15. 18:39
 9/10 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem azért nem akar megjelenni ott veled, mert láthatták mással, és nem akarja, hogy visszajusson a füledbe.

Ő meg azért mondja, hogy nem megy oda, mert nem akar azzal összefutni, főleg veled az oldaladon, akivel rosszban sántikált.

2022. dec. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Több okból is kukába való az illető.

Azért hazudik, mert jellemtelen és személyiségzavaros. Eleve nem érdemli meg a kérdezősködést, a figyelmedet, csak egy semmire kellő kocsmatöltelék.Ennyi...

2022. dec. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!