Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítsak ha a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak ha a barátnőm leszívja az energiám az állandó rosszkedvével?

Figyelt kérdés

Mindig morcos, állandóan talál valami kifogást ami miatt fáradt és kedvtelen. A gond, hogy én tele vagyok energiával amikor hazaérek a munkából, általában derüs vagyok...erre ő csak panaszkodik és jajjgat. Persze ő elvárja, hogy akkor én is vegyek vissza, babusgassam, szeretgessem. Az elején így is tettem mivel beteg volt (hűlés). Egy egész hónapot volt beteg...orvoshoz nem akart menni. Ő itthonról dolgozik. Ül a laptop előtt és közben filmezik...mégis állandóan valamiért ki van készülve.

Nekem már kezd elmenni a kedvem ettől az egésztől. Szeretem de már únom, hogy állandóan az ő borús kedvéhez kell alkalmazkodjak...s ha nem akkor jön a hiszti, hogy nem vagyok empatikus.


2022. dec. 15. 21:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Nem lehet, hogy depressziós?
2022. dec. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy ha az, akkor szakember jól jönne, mert te egyedül nem segíthetsz rajta.

Ha nem az, akkor valami gond lehet, vagy nem passzoltok.

Te döntésed mit teszel, én az első verzió esetén mellette állnék az biztos.

2022. dec. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
71%
Ilyen emberrel egyáltalán minek összejönni…csak lehúz.
2022. dec. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%

Keressetek együtt egy jó szakembert.

Ha továbbra sem hajlandó változtatni, annak ellenére hogy segíteni próbálsz neki, akkor szakíts vele, mielőtt még téged is lehúz.

2022. dec. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
59%
Jaj tipikus exem. Pasi létére mindig csak a depi a rossz kedv a negatívitás mindenben. Már nem bírtam cérnával volt amikor kiosztottam hogy feszt csak a panaszt hallom tőle és már unom. Ilyenkor persze én voltam a hibás hogy nem értem meg őt. Ott hagytam a fenébe. Pszichológushoz persze nem akart menni mert neki semmi baja.
2022. dec. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
70%

Nekem volt depressziós barátom, még gimiben, amikor azt hittem, csak a szerelem számít és így mentem bele a kapcsolatba :D Hát nem volt jó, engem is leszívott, szándékosan "meg akarta mutatni", hogy az élet igenis szar. Miközben én meg egy életvidám lány voltam, de akkor nekem is folyton rossz kedvem volt. Amikor szakítottunk visszatértem a vidámságba :D


Szerintem szakíts, ő meg keressen egy szakembert. Bár exem is akkor már két éve járt, de nem segített neki semmit.

2022. dec. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
#6 vannak emberek, akiknek az alaptermészete ilyen. Általában semmi köze a depresszióhoz.
2022. dec. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
53%
#7 Bipoláris depressziós, ezt megállapították, az anyja is az.
2022. dec. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Itt nem az ő hangulata a baj, hanem hogy

- te nem érted meg őt,

- sőt, le is nézed,

- és talán nem is passzoltok egymáshoz.


Nem leszek álszent, volt olyan randipartnerem, akivel végül a brutális mértékű negatívkodása miatt nem jöttem össze. De ott mondjuk tényleg krónikus mértékeket öltött ez a dolog, és leginkább önbizalmi problémák miatt volt. Olyanra kell gondolni, hogy amikor felhívtam, és a beszélgetésünk végén mondtam neki, hogy várom már a találkozót, ő teljesen komolyan leszidott, hogy ne várjam én azt, mégis miért várnám, hogy vele találkozzak? Nincs benne semmi olyasmi, ami miatt ezt várnom kellene. Meg hasonlók.

De önmagában egy bánatosabb hangulat nem fog eltántorítani.

Az sem mindeigy, hogy miért "panaszkodik". Tetszik vagy sem, nem mindenkinek tökéletes az élete, és nem tudja mindenki ezer wattos vigyorral tudomásul venni, ha minden sz..r körülötte.

Egyébként meg csodálkozol? Te is lehúzod ám őt. Lenézed a munkáját, lenézed őt magát, sőt, még becsmérled is a háta mögött, lenézed az érzéseit... mi a fenétől lenne így boldog?

Igen, szakíts. Hadd találjon valakit, aki tényleg szereti.

2022. dec. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Hát ha a csaj oldaláról nézzük a szitut, akkor egyetértek az utolsóval.

Lehet pont azért ilyen amilyen, mert se komolyan nem veszed, se nem vagy már szerelmes.

Aki nyűgnek veszi a párját az nem is érdemli meg a másikat kérdező.

Talán jobban járna, ha eltűnnél életéből, mert hogy még eszedbe se jutott az a verzió, hogy depis, vagy esetleg te is ráteszel a hangulatához inkább szakítannál bizony arról tanúskodik, hogy alig várod, hogy megszabadulj tőle és itt a GYK-n megerősítést akartál.

Megváltozott a véleményem, szakíts vele. Jobb lesz mindkettőtöknek egymás nélkül.

(1&2-es voltam)

2022. dec. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!