Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amióta a páromnak nincs munkája 1 hónapja, az agyamra megy az állandó mehetnékével mindenfelé. Ti hogyan reagálnátok?

Figyelt kérdés

Páromnak 1 hónapja nincs munkája, de annyira jól fizetett az előző, hogy kb hónapokig is beleférne, hogy munkanélküli legyen. A gond az, hogy ő úgy van vele, hogy 2 hónapig “pihizik”, elmondása szerint másfél évente szokott egy ilyet csinálni, azonban hihetetlen, mennyire az unalmát kivetíti rám. Állandóan mehetnéke van kirándulni, moziba, strandra, 1 napig nem bír otthon megülni a fenekén. A probléma, hogy én viszont dolgozom, fáradt vagyok, és amikor felvetem neki, hogy vagy itthon legyen program, vagy menjen egyedül, előbbire a válasz, hogy amúgy is állandóan itthon van, utóbbira, hogy neki nincs kedve nélkülem kimenni.

A legjobb az lenne, ha elkezdene végre dolgozni, hogy lekösse magát, mert bár a házimunkát nagyrészt megcsinálja, ez korántsem igényel annyi időt, mintha rendesen dolgozni. Túl sok a szabadideje, engem pedig megőrít a mehetnékével.


2022. máj. 25. 19:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
26%

Szóval a legjobb az lenne, ha szívna és hulla fáradt lenne minden nap, ahelyett, hogy esetleg te is élvezd egy kicsit az életet?

Szerintem ajánld fel neki, hogy keressen egy energikusabb társat.

2022. máj. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
27%
Felujittaznám vele a kecot addig, ha már annyi energiája van.
2022. máj. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%
Megpróbálnék én is kivenni szabadságot és kihasznàlnánk a szabadidőt együtt . Irigylem, hogy megteheti ezt, tuti en is kihasznàlnám. Mindig mondtam, hogy tisztára kizsákmányolás, hogy az alkalmazottak csak évi 3 hetet lehetnek szabadok, s még azt se ők választhatják meg mikor… egy teljes évből baromi kevés!
2022. máj. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
48%
Ebben a formában mind a ketten gázak vagytok. Te nemhogy támogatnád hogy mozduljon ki, szerezzen élményeket...néha csatlakozhatnál is, ha már kapcsoaltban vagytok. Ő meg azért az, mert nem megy nélküled.
2022. máj. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

De egyébként azt írtam, hogy soha nem megyek? Azt írtam, hogy lehet, hogy ha délután 5-kor végzek a munkában, akkor nem este 8-kor hétfőn egy moziba van kedvem menni. A hétvége nem gond, de én nem vagyok szabad hétvégén.


Mellesleg nem fuldoklik a munkában jobban mint akármelyikünk.

2022. máj. 25. 19:53
 6/12 anonim ***** válasza:
64%
Nőjön fel.
2022. máj. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
51%

Jól teszi, megdolgozott érte, hogy ilyen kényelmesen tudjon élni egy adott ideig. Amikor elfogy a mani, majd keres melót...de lehet már most azt teszi.

Élmény lesz egy ilyen partnerrel élni, mint te...házisárkány születik.

2022. máj. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem az a baj, hogy mehetnékje van, az a baj, hogy 100%-ban rád tolja az egészet.

Nincsenek barátai, családtagjai akiket elhívhatna helyetted?


Amúgy szabadság is jó ötlet.


Viszont azt elmondtad már neki, hogy a háromnapos vízihulla frissebb nálad, hogy több énidőre van szükséged meg hasonlók? Mert ha ezt tudja és mégis telibeszarja, hogy te ebben a helyzetben hogy érzed magad, az súlyos gond és indokolt elgondolkodnod, szeretnéd-e ezt hosszútávon.


Magánvélemény: engem valahol zavarna az önállótlansága is.

2022. máj. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
74%

Nem az a baj, hogy menne, hanem rhadutul nincsen rád tekintettel, hogy te 8 órázol.


Röhej. Ez nálnunk is konfliktusforrás volt egy időben, mire végül megmondtam, hogy vagy befejezi ezt és tekintettel van rám vagy szakítok.


Nem az zavart, hogy menni akar, persze, és amikor nem voltam fáradt, én is szívesen elkísértem, hanem hogy full leszrta, hogy én 6-ig dolgozok és miért nem megyek vele 7-kor koncertre?


stb.

2022. máj. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ezt nem a te problémádként akarom kifejezni , hanem alapvetően az emberekét. A munkát ki kell zárni. Amúgy is elég pazarékolás , hogy napi 8 órád megy a kukába , de nehogy már a meló után is még ez legyen. Ha nekem lenne valakim aki minden napra programot szervez én lennék a legboldogabb. Szerintem a munkával való viszonyodon kellene változtatnod. Egyébként meg annyit ér a kapcsolatod amennyit beleteszel. Hazaérsz este hatra és már nincs kedved semmihez ? Hát de könyörgöm este hattól 11 ig van 5 óra.
2022. máj. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!