Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aggódnátok a helyemben a csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aggódnátok a helyemben a csaj miatt?

Figyelt kérdés

Párommal fél éve vagyunk együtt. Előttem pár hónappal voltak együtt a csajjal. Azt mondták a barátai, hogy lányért még így nem volt oda a párom, mint érte. Ráadásul már kezdetektől fogva nagyon tetszett neki a lány (1 éve találkoztak először). Elvileg “nagyon aranyosak” voltak, meg szikra meg mit tudjam én, nagyon durván megnyíltak egymásnak stb. Csak a párom végül 1,5 hónap után dobta, mert “nem illettek össze”. (Haverja szerint ez valójában azt jelenti, hogy a párom retteg attól, ha valakivel túl közel kerülnek egymáshoz, és ellöki inkább.)

Egy hónapig még valamennyire jóban voltak, (de nem volt már köztük semmi, csak nem utálták egymást, néha beszéltek) aztán a csaj kiakadt, mindent a fejéhez vágott. Tényleg durva veszekedés volt, mert végighallgattam, és ezután jöttem én képbe.

Engem csak látásból ismert a párom, szóvak felém nem volt ez az igazi “tetszés” dolog, csak nekem tetszett ő nagyon. Még a “vita” napján csókolóztunk és gyakolatilag utána össze is jöttünk. Mondta, hogy nem érdekli a lány, idióta.


Ami aggaszt: Azóta már bocsánatot kértek egymástól, a párom visszakövette instán, likeolja a képeit. Nagy mosolyogva messziről köszönnek egymásnak, meg láttam, hogy kicsit beszélgettek is. És lehet hogy én képzelem bele, de szerintem nem akárhogy néznek egymásra. Most lehet, hogy még érez valamit, vagy tök oké, hogy ezek vannak? Vagy most megint ő kell neki mert mar megint “elerhetetlen”?



2022. dec. 16. 01:04
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Amúgy alapbol tok oke a kapcsolatunk, es tenyleg csak ennyi az egesz amit leirtam, nem akarok ebbol balhet csinalni, de azert ha ez kivulrol nezve is gáz, akkor azért elbeszélgetek vele erről
2022. dec. 16. 01:08
 2/12 anonim ***** válasza:
94%

Nagyon éles váltás volt hogy a képbe kerültél, nagyon friss az egész szitu. Légy résen mindenképp de ne féltékenykedj és a srácnak egyáltalán ne hozd fel a csajt (nálunk lányoknál öngól mikor felhozunk párunknak egy csajt akire talán nem is gondol már mi meg eszükbe juttatjuk)

Tudom hogy ott motoszkál a fejedben a "mi van ha" de ne stresszelj rá, foglald le párodat minél jobban, tedd boldoggá, annál előbb elfelejti azt a lányt.

2022. dec. 16. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

" a párom retteg attól, ha valakivel túl közel kerülnek egymáshoz, és ellöki inkább"


Inkább emiatt aggódj. A haverja kb. azt mondta ezzel, hogy normális párkapcsolatra alkalmatlan a párod. Veled is addig lesz, amíg közel nem kerültök egymáshoz lelkileg. Ha meg sosem kerültök közel, akkor meg mellőled fog epekedni mások, pl. ez után a lány után.

2022. dec. 16. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
28%

Nem tudod egy ember múltját kiradírozni az életedből.

Nagyon régen vágyott erre a lányra, majd közelebbről megismerte és beleszeretett, aztán megijedt a komoly kapcsolattól.

Ezek az ő élményei, ezekkel él együtt, ezekkel érkezett a te életedbe.

Szeret embereket, lehet, ovis szerelme is van, stb.

Ha veled marad egész életedben, ez a lány akkor is az egyik szerette marad.

2022. dec. 16. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
47%
És hogy aggódnék-e? Azt még nem tudom. Bármilyen okból véget érhet egy szerelmi kapcsolat, ez mindig benne van a pakliban, ez az élet rendje.
2022. dec. 16. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

En aggodnek a helyedben, ismeros a szitu, vegig csalt vele erzelmileg, eltitkolt mindent.

Aztan szakitas utan szemrebbenes nelkul fuzte tovabb.

2022. dec. 16. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez nagyon olyan, mintha te csak búfelejtő lennél. :D
2022. dec. 16. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
33%
Bízz a srácban. De azért légy azért részen.40f
2022. dec. 16. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

"Még a “vita” napján csókolóztunk és gyakolatilag utána össze is jöttünk. Mondta, hogy nem érdekli a lány, idióta."


Már ez is számomra okot adott volna, hogy még csak össze se jöjjek vele, ha annyira oda volt a csajért miért állt le veled smárolni.


"(Haverja szerint ez valójában azt jelenti, hogy a párom retteg attól, ha valakivel túl közel kerülnek egymáshoz, és ellöki inkább.)"


Ez sem túl szép a jövőre nézve.



"Azóta már bocsánatot kértek egymástól, a párom visszakövette instán, likeolja a képeit. Nagy mosolyogva messziről köszönnek egymásnak, meg láttam, hogy kicsit beszélgettek is. És lehet hogy én képzelem bele, de szerintem nem akárhogy néznek egymásra."


Ez meg aztán végképp nem tetszik.



Én otthagynám, nem is beszélgetnék vele, tiszta fölösleges...

Nem aggodnék amúgy, mert mint írtam nem is lennék vele.

Én még azt is "kinézem" a párodból, hogy azért van veled, hogy féltékennyé tegye a másik csajt és csak arra vár, mikor ad zöld utat neki, akkor aztán repül a karjaiba, téged vagy megcsal, vagy pattint mint a huzat...

2022. dec. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem aggódnék, felszegett fejjel kilépnék a kapcsolatból. Vagy te végig tudnád nézni, hogy ő dob és gyakorlatilag azonnal talál valakit a helyedre?
2022. dec. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!