Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3 havi randizas utan kolcsonke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 havi randizas utan kolcsonkert a csaj a baratomtol 2 milliot ? Tindercsalo ?

Figyelt kérdés

En barat vagyok. Ha elore mondta volna es figyelmeztettem volna,h ne adjon penzt.

Ok randizgattak. Tinderrol ismerik egymast.

Egy iskolai kepzesre kert a csaj,mert elmondasa szerint nem lehet cegkent utalni. Kulfoldre utazott a 2 honapos kepzes miatt .


Semmi papirt nem irtak a baratommal es meg a csaj lakasan se jart.

A csaj nem mondta meg az kepzest tarto ceg nevet sem….


Csak nekem tipikus lehuzasszagu ez a tortenet?


30-asokrol beszelunk. A baratom jogi egyetemet vegzett .



#Tinder csalo
2022. okt. 4. 00:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
98%

Erre nincs válasz, mivel nincs kifutása a történetnek, sőt az ő kapcsolatuk sem értelmezhető.

Ha a jogász 30-as haverod átvágják, akkor adja vissza a diplomáját, és szégyellje nagyon magát a 0,00 emberismerete miatt.

2022. okt. 4. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%

A jogász haverod hülye? Simán lehet, hogy átverték, neki aztán tényleg tudnia kellene, hogy ezt le kell papírozni.

2 millió drága tanulópénz, könnyen lehet, hogy bepalizták. Érdektelen a képzés, az azt tartó cég, egy kölcsönszerződést minimum kellett volna íratnia egy kvázi ismeretlennel.

2022. okt. 4. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%

Elég magányos lehet a haverod, ha ilyet csinál. Gondolom még szűz is volt és a punci elvarázsolta, de nem kenheti rá a csajra ezt az ügyet, ha ő ilyen hülye volt.

Nyilván eléggé lehúzás gyanús, nem értem hogyan képzelte. Ha a csaj tiszta lett volna, akkor hagyta volna papírozni, jó hülye a haverod, hogy fel se ajánlotta.

2022. okt. 4. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Aki dugni akar, sok mindenre képes.
2022. okt. 4. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
65%
Hu de vicces, divat manapsag a kolcson aztan lelep. D
2022. okt. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
A haverodat biztosan nem az eszéért szeretik.
2022. okt. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Remélem azért találkozott a csajjal legalább 1x szemèlyesen.🤣🤣


Jó hogy nem járt a csaj lakásán , a stricije agyon is verte volna.


Indexének szoktak ilyen cikkek lenni kit húztak be hány millàval

2022. okt. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Fhú, hát hallod...

Én is mindig önzetlen szeretek lenni azzal, akit szeretek, és egyszerűen gusztustalannak tartanám, ha én mondjuk csak ülnék a pénzemen, miközben a barátnőm sanyarogna.

De!

Azért hülyék ne legyünk!

Az, ha valaki kölcsönkér párszáz forintot, párezret, oké. Ha olyan helyzetben van, és tényleg tudnám, hogy szüksége van rá, pártízezer forintot simán adnék. Sőt, komoly kapcsolatban még többet is.

De ebben a sztoriban még a Holdról is érezni az átverés szagát.


"Egy iskolai kepzesre kert a csaj,mert elmondasa szerint nem lehet cegkent utalni."

Most mondjam azt, hogy egy nigériai herceg meg épp próbálja a vagyonát kimenekíteni?

Ez tipikusan olyan duma, amit csak a nagyon naiv, és nem túl okos emberek vesznek be. Oké, iskolai képzésre. De milyenre? Az ilyen átverések 90%-a azonnal lebukik, ha rákérdezünk a részltekre. Volt nekem egyszer egy aranyásó hajlamokkal megáldott barátnőm. Igaz, ő kisebb tételekben utazott, de volt, hogy 30 ezret el akart kérni, mondván: szívgyógyszerre. Én csak annyit kérdeztem, hogy mi a gyógyszer neve? "Nem tudja." "Nem találja a receptet." Jó, akkor mondtam, hogy előbb keresse meg, és mondja meg a nevét. Egyből kiderült volna, hogy kamu. Ebben a sztoriban is simán lebukott volna, ha faggatózik kicsit a "képzésről".

És mi az, hogy nem lehet utalni cégként? Milyen banki rendszer az, ahol egy utalást azért utasítanak el, mert jogi személy utal? :D Oké, a fogadó fél nem fogadja el... de ez annyira bárgyú indok! Egyrészt: nem életszerű, másrészt: akkor ez úgy működik, hogy a munkáltató - miután a nővel aláírat egy erről szóló nyilatkozatot - átutalja neki az összeget, ő meg továbbutalja a banknak. Nem is értem, hogyan lehet ennek bedőlni? Pláne 2 milla esetén. Tök életszerűtlen. Majd a munkáltató azt mondja, hogy fizesd ki magadnak, aztán majd utalom a 2 misit? Vagy hogy gondolta? Elküldi a cég tanulni a saját pénzén? :D Áhh, ugyaan...

Nem mellesleg: 2 milla nem sok egy kicsit 2 hónapért? Oké, vannak ilyenek, persze. De ez már az a kategória, amikor gyanakodni kéne.

Az, hogy 3 hónap "randizás" után lelép külföldre hónapokra... nagyon gyanús. Mindezt kölcsön 2 millával?


"A baratom jogi egyetemet vegzett ."

Most ha gonosz lennék, akkor megkérdezném, hogy hány év alatt?

Amúgy meg ebből látszik, hogy a diploma önmagában még semmit nem jelent azon kívül, hogy az adott szakterületen a diploma megszerzésének feltételeit teljesítette. Ettől még nem lesz intelligensebb, de a szakterületén kívül még okosabb sem. Sem szociális intelligenciát, sem logikát nem kap a diplomával.

Ha meg jogász (bár nekem kezd nagyon sántítani a sztori), akkor úgyis tudja, hogy mik a lehetőségei. Ne nekem kelljen már elmagyaráznom, hogy hogyan kell csalás miatt feljelentést tenni.

2022. okt. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ki fog derülni. Nemcsak a csajtól tudunk keveset hanem erről az ürgéről is. Mennyire vágná földhöz ezen összeg elbukása? Felakasztaná magát vagy csak káromkodna egy ízeset? Lehet úgy osztott szorzott hogy nem bizalmatlankodik ennyi miatt. Sok ember veri a fejét a falba hogy annó nem kötött házassági szerződést - mert hogy nézett volna már ki akkor rózsaszín hangulatban-akkor azok is ostobák? Át merik-e egyáltalán vágni vagy van olyan habitusa háttere hogy utánamenjen a dolgoknak??.... Itt a kérdésben meg a válaszokban szélsőséges jelzők vannak: hogy ostoba jogász aki 2 millióval akart szűzteleníteni (mert "szakoldalakon" nem talált volna olcsóbbért). Ha ráfázik ráfázik de tapintani lehet a lenézést. Vagy valakit itt közös ismerősök hoztak csak össze alsópolcos csajjal, és szenvedélyesen szurkol hogy akinek bezzeg tinderen van kapása az igazából legyen átverés áldozata?!
2022. okt. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
A csaj lerazta. Egyertelmu atveres. Fogalma sincs hol lakik. En orultem volna,ha sikerul a kapcsolata. Nekem nincs okom irigykedni.
2022. okt. 9. 20:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!