Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tavasszal házasodtunk össze,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tavasszal házasodtunk össze, mégsem akar összeköltözni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tavasszal házasodtunk össze a feleségemmel, a családnak van egy lakása, aminek a felújításába belefogtunk. Az árnövekedés miatt nehézkes volt a felújítás befejezése, de befejeztük. Annyi baj van, hogy sajnos a konyhabútorra már nem jutott pénz. Így nincsen komplett konyhánk, van egy rezsónk amin tudok főzni, így igen kicsit puritán a konyha, de sajnos ennyi pénz jutott. Az új konyhát már megrendeltük, de nem érkezett még meg.


A feleségem szüleinél laktunk, de mivel hétvégén készen lett a lakás én beköltöztem. Úgy volt megbeszélve, hogy költözünk, de mivel nincs konyha ő nem költözött és azt mondta, hogy amíg nincsen készen a konyha nem költözik. Ezen kívül minden készen van, van fürdőnk, minden gépünk(mikró, hűtő, mosógép, stb.). Nehezen meggyőztem, hogy jöjjön ő is. Azt mondta, hogy rendben, de mégsem jön, mert mindig kitalál valamit. Nincs ideje össze pakolni, a rezsó nem jó, rendeljünk kaját, csak akkor jön ha megrendeltük a bútort, de most mégsem jön.

Próbálok erőn felül teljesíteni mind pénzügyileg, mind emberileg, de sajnos a teljesítő képességem határához értem, leginkább pénzügyileg.


Szerintetek ez normális egy házaspárnál, hogy ő inkább otthon lakik, mint velem?



2022. dec. 16. 10:06
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
96%
Nagyon nem normális. Kicsit olyan mintha neki kényelmesebb lenne otthon, én egy full üres házba is beköltöznék a szerelmemmel ha arról lenne szó hogy úgy tudunk egy ideig együtt élni. 🤷‍♀️
2022. dec. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
94%
Hat ez eleg fura! Ez a kavaras amit csinal , hogy jovok aztan meg sem ! Nem tudom , te ismered. Francnak se kene egy ilyen "tars" !
2022. dec. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:
Igen én is így gondolom, hogy ha egy kis lyukba kellene költözni azzal akit szeretek az se okozna gondot és ez esik igazából rosszul, hogy feltételeket szab, hogy mikor költözik.
2022. dec. 16. 10:26
 4/42 anonim ***** válasza:
94%

Vagy nagyon kényes a feleséged, vagy nem akar elszakadni a szüleitől. De amit csinál az nem normális.

Van egy ismerősöm, ők úgy költöztek az új lakásba, hogy nem voltak még bútoraik, bőröndből, dobozokból öltözködtek és egy matracon aludtak jó sokáig, amíg összegyűjtötték a pénzt egy új ágyra. A legnagyobb szerelemben, megértésben éltek minden nap. Menüt ettek valahol, vacsorára meg csináltak egy szendvicset. Eszük ágában sem volt a szülőkkel lakni.

A feleséged nagyon furcsán viselkedik.

Ráadásul elvileg a házasságkötéskor megfogadod, hogy jóban, rosszban, szegénységben, gazdagságban.......

Akkor mi lenne ha évek múltán kicsit rosszabbul menne a sorotok? Azonnal visszamenne a szüleihez, mert mondjuk lesz valami nehézség amit együtt kellene átvészelni?

2022. dec. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
94%
Nem, abszolút nem normális! Én a legpuritánabb környezetbe is, de a párommal tartok! Egy rezsón lehet főzni, hűtő van, gondolom egy asztal is - nem elég? Az a baj, hogy itt már most nincs elég szeretete feléd :-(
2022. dec. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
89%
4X évesen nem is hallottam még ilyenről.
2022. dec. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
84%
Abnormális.
2022. dec. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:
Akkor jól érzem a dolgokat, hogy ez így nincs rendben. Ti mit tennétek? Választás elé állítanátok?
2022. dec. 16. 11:17
 9/42 harebell ***** válasza:
91%
Én is furcsállom. Amikor végre eljön a lehetőség, hogy együtt élhetek a párommal, egy percet nem haboznék, akkor se, ha kb töküres a lakás. Valami matrac legyen, meg folyóvíz :D
2022. dec. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
93%
Vagy a szüleitől nem akar elköltözni. Vagy veled nem akar össze költözni.
2022. dec. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!