Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom köre képtelen az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom köre képtelen az egyenes beszédre, összejátszás hazudozás megy. Ilyenekkel hogyan lehet egy nyelven beszélni?

Figyelt kérdés

2 minden 2.mondatuk kamu, füllentés, összejátszás vag, hazugság, ferdítés. Teljesen atlátszóak, a kamukba belezavarodnak, minden 2.mondatuk össze sem függ az elsővel, simán levehető olyan is, hogy összebeszéltek, a részletekben mindegyik téved, ha egyenesen kérdezek vmit képtelenek az őszinteségre, egyenességre, kerülő utakon hadoválnak össze vissza.


Eleinte lazán vettem, elhülyültem, elszórakoztam velük, de már olyan szinten irritál, hogy behánynék nem egy ilyen bandától, de persze udvariasan elcsevegek velük, ha már rákényszerítenek a társaságukra, ől ez az egyszerű emberek szint, akik isznak, ezt azt csinálnak, vagy talán az alja.


Ők beszélnek egy adott nyelven, én teljesen más nyelven beszélek, de felveszem a stílusukat vegyülni, "megtisztelem"őket azzal, hogy amig velük kényszerülök lenni, nem erőltetem a normális beszélgetést rájuk(amugyis szélmalomharc), hanem hagyom kamuzzanak vmit, én is rákontrázok és kész.


De mindenki érzi hogy nem tartozom ilyenek közé, kilógok.

És a barátom miatt erőltetik hogy legyek jelen ilyen alkalmakkor, mert a barátom erőlteti, akar vinni magával, ők pedig mellé állnak.

Amig olyan szerencsétlen vagyok, hogy nem szakítok, mit tehetnék hogy elbírjam őket viselni? Vagy hogyan húzzam ki magam az alól hogy velük kelljen lennem?

Vagy ha rákényszerülten ott vagyok, hogy boldoguljak én el egyedul 5-10 ilyen "ellen"?


Hogy lehet egy teljesen más réteggel ugy lenni hogy a velük töltőtt 1-2 óra alatt ne fáradjak le, ne öregedjek 10 évet? Ne legyek tropa idegileg?


Átmeneti orvoslása keresek megoldást, hosszu távon úgyis kihagyom.



#alja körök
2022. dec. 19. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:

"... ha már rákényszerítenek a társaságukra, ől ez az egyszerű emberek szint, akik isznak, ezt azt csinálnak, vagy talán az alja."


Nincs az, hogy rákényszerítés, erőszak, nem tesznek pisztolyt a fejedhez.

Te mész magadtól.


"Átmeneti orvoslása keresek megoldást, hosszu távon úgyis kihagyom."


Mi az, hogy átmeneti megoldás?

Örökre meg kellene velük szüntetni mindenféle kapcsolatot.


El vagy tájolva kérdező, de nagyon.

2022. dec. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A barátom miért erőszakolhatja őket rám, engem pedig rájuk?
2022. dec. 19. 20:05
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Miért hagyod? Te bajod. El kellene tüntetni az életedből mindenkit, beleértve a párod is.
2022. dec. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
21%

Egyedi eset ! - ja nem


A pali dobja majd a baráti körét miattad, idővel megbànja, mert szabadidejèben majd a te savanyú fejedet bàmulhatja - mert az érzelmek és a vàgyad a kisajátításra sem tart örökké

2022. dec. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!