Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jogosítvány - forgalmi vizsga...

Jogosítvány - forgalmi vizsga Szerintetek van összejátszás a vizsgabiztos és az oktató között?

Figyelt kérdés

2013. máj. 8. 10:54
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Szerencsére igen, mikor én vizsgáztam a vizsgabiztos régi nagy haverja volt az oktatómnak, csak 1-2 kanyart kellett mennem, de addig se figyeltek rám hanem az oktatóm új GPS-éről dumáltak.
2013. máj. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Vizéli László ***** válasza:
91%
Ha a vizsgabiztost jól ismeri az oktató, akkor több mint valószínű hogy nem leszel benne abban a 2-3 főbe akit egy nap meg kell buktatni, csak azért hogy egy kis plusz pénzre tegyenek szert.
2013. máj. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%

legtöbbnél van, vagy lekenik őket, vagy ha rendes az oktató és olyan vizsgabiztos kerül hozzá akkor órákig dumálnak valamiről, és 1-2 dologtól eltekintenek ha arról van szó.

Én is ilyen vizsgabiztost fogtam ki, de én nem fizettem neki semmi plusz összeget. Egyszerűen mázlim volt hogy az oktatóm haverját sikerült kifognom, ők meg elbeszélgettek az autóba mindenféléről, én meg levezettem azt amit kellett, mire visszamentem akkor a vizsgabiztos meg is lepődött hogy már vége is a dolognak, megkaptam a papírokat és ennyi. De lehet még így trükközni ha nem akar fizetni az ember hogy ha olyan vizsgabiztos kerül aki nincs jóban az oktatóval akkor általában szoktak pár újságot tenni a hátsóülésre és a vizsgabiztos meg el van velük te meg lehet megúszol pár dolgot.

Haverom vizsgabiztosa csak beült az autóba és nézte a tájat meg aludt egész úton, úgy kellet felébreszteni amikor vége volt XD

2013. máj. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem is jó volt, egyrészt mert az oktató és a vizsgabiztos ismerték egymást, másérszt meg anyám munkatársa volt a vizsgabiztosnak :D
2013. máj. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!