Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a kapcsolatról? (lent)

Figyelt kérdés

A párommal öt éve vagyunk együtt.Szeretem és ő is engem ezzel nincs gond,de nagyon ellentétesek vagyunk.Én pörgősebb,harciasabb,tüzesebb vagyok ,ő pedig kicsit olyan befáradt már.Másokkal szemben nem ilyen ,ha társaságban vagyunk megfigyeltem hogy olyankor életvidámabb mint velem.Az elejétől gondok vannak a szexuális téren ,az ágyban minden ok,csak ritkán kerülünk oda:S

Ő nem az a tipikus szexmániás pasi,mindegyik barátnőjével igy volt.Volt olyan év hogy csak egyszer voltunk együtt,de nem csal engem mert a munkában"szem"előtt van,ugyhogy ott nem tud ha nem dolgozik mindig velem van,nem jár nélkülem sehova szóval nincs rá alkalom amikor megtegye még ha ez naivan is hangzik.

Átbeszeltük már milloszor hogy másképp kéne,több romantika több szex több beszelgetés egymással törődés kellene de nem müködik csak pár napig.


2010. okt. 1. 17:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%
ismerös a helyzet annyi különbséggel hogyén 3 év után meguntam megcsaltam és tovább áltam.mostanra olyan párom van aki nem birná ki szex nélkül és kell az hogy megbeszéljük az ilyen helyzeteket.Majd megunod te is.Ha eddig nem müködött késöbb sem fog.
2010. okt. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
55%

Én se vagyok szexmániás (szerintem :)), de ha nincs a párommal legalább heti 3 szex (orgazmussal), elég rosszkedvűvé és nyűgössé tudok válni. El sem tudom képzelni, hogy valaki hetekig vagy hónapokig ne csinálja. Ha neked ez így jó, nem gáz, de szerintem pont azért tetted fel a kérdést, mert nem jó...

33N

2010. okt. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Jól olvastam hogy 1év/ 1 alkalom?


Ha elírtad akkor van megoldás a más stílusra. Mi is ilyenek voltunk, és 5 éve vagyunk együtt, de mi kb a 3 évre sok balhé után összecsiszolódtunk. Én kicsit lassítottam ő meg mellettem felpörgött kicsit. Szóval kb egál.


Ha nem írtad el akkor nem igazi kapcsolat, mert a szex a természetes velejárója, nem kellene lemondanod róla.

2010. okt. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha te elégedetlen vagy ebben a kapcsolatban, akkor nyugodtan ki lehet lépni belőle addig, amíg nincs gyerek. Mások az igényeitek, előbb-utóbb neked ez már nagyon kevés lesz, a szakadás már most elindult. Itt nem az a veszély fenyeget, hogy ő megcsal téged, hanem hogy te őt. Keress olyat, aki kielégíti az igényeidet, nem kell benne maradni a mocsárban megszokásból. Ő szomorú lesz, de majd talál magának megfelelőt.
2010. okt. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ez a tipikus ülünk a meleg szarban tipúsu kapcsolat.
2010. okt. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
70%

"Ez a tipikus ülünk a meleg szarban típusú kapcsolat."

Hehe, ez jó megfogalmazás. Ez durván szólva tényleg így van.. És nagyon sokan csinálják ezt! :S

2010. okt. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én sokan húsz évig ülnek benne,ilyen légkörbe nevelnek gyereket,ahelyett hogy lehúznáka vc-én idejében.
2010. okt. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én is voltam hasonló cipőben (kapcsolatban) mint te. Az expasim társaságban totál kivirult, otthon meg kicsit visszahúzódóbb volt, de ettől eltekintve imádtam! 2 év után egyre csökkent a sex mennyisége(volt, hogy hónapokig nem voltunk együtt), de mivel nagyon szerettem, nem akartam elhagyni, mindig abban reménykedtem, hogy majd biztos jobb lesz. Egy idő után lett egy szeretőm, és ott már tudtam, hogy ez a kapcsolat halálra van ítélve. Fél év múlva vége is lett a dolognak. Ennek már 4 éve, a mai napig úgy tartom, hogy a sex-et leszámítva ő volt álmaim pasija, de látod, mégsem működött...
2010. okt. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hááát, ha az elejétől gond van az ágyban, az nem jó. Azt mondják, ha valaha jó volt, akkor azon biztosan lehet segíteni, mert megvan a kémia, csak ellustult és elkényelmesedett a pár. Oda kell figyelni egymásra, kedveskedni, érezni és éreztetni apróságokkal, hogy a másik a legfontosabb a világon, ám ez nagyon nehéz és energiát igényel, nem megy magától.
2010. okt. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ó te szegény...!

Hát nem lennék a helyedben... :(

2010. okt. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!