Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nemreg ramhajtott egy csaj,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemreg ramhajtott egy csaj, es nemreg kiderult hogy a baratnom kuldte ram hogy megcsalom e vele, ezt onnan tudom hogy beleolvastam a baratnom uzeneteibe. Hogy kellene szerintetek szembesiteni?

Figyelt kérdés
Mert nem akarom hogy kideruljon hogy en a telefonjaba kutakodtam , mert az nem elegge szep dolog.
2022. dec. 21. 12:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%

Kérdés, amikor rád hajtott hogyan viselkedtel és hogy ugyebár volt-e oka más csajt beavatni...


Ha jókisfiú voltál mindkét esetben akkor elmondod neki, hogy belenéztél, mert gyanúsan viselkedett és megbeszélitek mi oka volt erre a lépésre.

Tuti volt rá, akár önbizalomhiany, komplexusok, nem foglalkoztál vele mint kellene, vagy más nőket lestel élőben & online.

2022. dec. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
64%
Minek ellenség ha az embernek ilyen párja van. 😅 Dobd már ki ....
2022. dec. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
44%
Ha elkulted a ge*cibe a csajt akkor nincs baj.
2022. dec. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
81%

Ok nélkül féltéknykedett?

Elhajtottad a másik csajt?

2022. dec. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Hans Pötterman ***** válasza:
87%
Ha velem így bizalmatalnkodna az asszony ok nélkül, és ahelyett,hogy közölné inkább ilyen gyerekes hülye teszteknek vet alá,az nagyon kiábrándítana
2022. dec. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Nem volt semmi elzavartam a csajt a melegebbre, elotte sem volt semmi
2022. dec. 21. 13:41
 7/19 anonim ***** válasza:
0%
De valami oka csak volt ezt véghez vinni csak nem írod le. 😂
2022. dec. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Elozo parja megcsalta
2022. dec. 21. 13:52
 9/19 anonim ***** válasza:

Akkor önbizalomhiany, bizalomhiany.

Elmehet pszichológushoz, vagy otthagyod.

2022. dec. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Hat mar nagyon elegem van belole oszinten szolva. Egy idejig tamogattam de en nem vagyok pszichológus hogy kikezeljem
2022. dec. 21. 13:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!