Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye a gyerekeknek jobb elcált szülőkkel, mint egy mentálisan összeomlott anyával. Lehetséges új életet kezdeni 3 gyerekkel?

Figyelt kérdés
Röviden megromlott a kapcsolatunk. Érdekes dolgok derültek ki a múltjaból amiket elfelejtett velem közölni, ezzel megingott minden bizalmam. elfogadtam, próbaltam bízni benne. Lenyeltem minden egyes bántását a gyerekek miatt. De ígyis csak annyit van velünk itthon amennyit nagyon-nagyon muszáj mert "sokat dolgozik". Ez ígyis van mert hála neki stabil alapokon állunk anyagilag, de cserébe tönkrement a kapcsolatunk. Nem bírok benne, sokszor csúnyan beszél, lekezel, nem veszi figyelembe az erzéseimet, és nem is szeret. És a legfőb problema hogy nem tudjuk megbeszélni a proglémáunkat. A vége veszekedés, kiabálás, semmi értelme a beszélgetésnek sem. Már az öngyilkossagon is gondolkodtam az elmúlt időben, odaaig jutottam hogy elkezdtem fejben tervezgetni. Sajnos a környezetemben már történt öngyilkosság, így ez volt az a pont ami rádöbbentett hogy nem folytathatom így. A szüleim azok akikre számíthatok. Ők viszont már a kapcsolatunk elején azt mondták hogy nem hozzá való a párom. Sajnos én most jöttem rá. Szóval ha ők nem támogatnak gyakorlatilag esélytelen az életem. És persze sose szerettem volna ha apa nélkül nőnek fel a gyerekeim. Szeretik az apjukat, abban a kevés időben amit vele vannak. Viszont én mentálisan teljesen a padlón vagyok, rengeteget sírok, türelmetlen vagyok, szomorú ingerült, érzelmileg semmi sfabilitás nincs az életemben, nagyon labilis vagyok és attól felek hogy valami ostobaságot csinálok egy gyenge pillanatomban. Ezért jutottam oda hogy jobb lenne külön. Nem tudom milyen válaszokat várok csak némi megerősítést és jo lenme tudni hogy van akinek sikerül ilyen állapotból felállni.
2022. dec. 21. 14:41
 1/8 anonim ***** válasza:
94%

Pszichológus segíthet rajtad csak és persze te magad!

Legyenek szemeid előtt a gyerekek, nem érdemlik meg, hogy a szülők miatt szenvedjenek!!!

2022. dec. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
24%

Ez már sakk-matt. Nekem egy gyerekkel, diplomával, jó kiállással sem sikerült vagyonos férfiként. Kellett neked hármat szülni. Kellett a szüleiddel szembefordulni. Itt a pénz, a jólét ára. Itt a kényelmes élet ára.


Öngyilkosság ne, de felejtsd el, hogy normális párod vagy életed lesz. Nem lesz, ez biztos.


F, 44

2022. dec. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Szuleid tamogatast kihasznalva keres munkat aztan majd alakul az eleted.. nem kell tonkre vagnod magad egy eletre !!! Minden rossz utan jon egy jobb idoszak!
2022. dec. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%

Normális esetben az ember azt mondaná, persze azonnal válj, bármi csak ez ne.

De ebben a helyzetbe, három gyerekkel akkor is szenvedni fogsz, ha nem tudsz nekik mindent megteremteni, márpedig ez ma sajnos szinte már lehetetlen.

Ha viszont tudsz a gyerekek mellett 2 állást vállalni, hogy a szüleid besegítenek a vigyazassal akkor talán sikerülhet.

2022. dec. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
39%
Jön a fenét jön....nem kell elhinni!
2022. dec. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normalis valaszokat. Igen tudom hogy ígyis úgyis nehéz helyzetem lesz, egyik és másik rossz között kell választanom.
2022. dec. 21. 15:05
 7/8 anonim ***** válasza:
80%

Én azt gondolom, hogy van ázva pont, amikor a saját és a gyermekek érdekeit kell nézni.

Mi jó neked és nekik. A harmadik fél ilyenkor mindegy.

Egy ilyen helyzetben, ha támogatni tudnak a szülők, nem kérdés, nagy levegőt, és új életet kezdeni.

Az öngyilkosság menekülés, ráadásul megnyomoritod a gyerekeket örökre lelkileg...

Van új élet, csak döntsd el!

2022. dec. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bántalmazó a párod érzelmileg, ezt ne felejtsd el. Bántalmazó. Ha kikerülsz a befolyása alól, minden sokkal egyszerűbb lesz. Tarts ki addig is, és minél előbb szakíts meg vele minden kapcsolatot. Szervezd meg a költözést költözzetek el és a gyerekekkel kapcsolatban csak a nagyszülőkön át beszéljetek. Foglalkozz magaddal milyen voltál előtte mielőtt megismerted. Foglalkozz a gyerekekkel ne felejtsd az ex férjedtől csak bántást fogsz kapni, akkor vagy szerencsés ha enyhe formáival beéri. Ne vegyen részt az életedben, ne tudjon kommunikálni veled.
2022. dec. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!