Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Így visszakaphatom még őt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így visszakaphatom még őt?

Figyelt kérdés
A barátom szakított, mert nem szeret, de már többször visszajött hozzám az elmúlt hónapban. De most eléggé elszántnak tűnik, már 5 napja semmi. :S Vagyis tartja velem a kapcsolatot, érdeklődik irántam minden nap, csak nem jön vissza. :( Ma megbeszéltük, egy helyre járunk kocsmázni, mindketten ottleszünk. Mit tehetnék? Menjek oda hozzá, legyek vele kedves? Vagy ne is szóljak hozzá köszönésen kívül? Arra gondoltam, köszönök, felmegyek a felső szintre, majd ha ő nem jön egy idő után utánam, odamegyek én. De miket mondjak neki? Hogy érjem el, hogy azt érezze, hiányzom? Holnap is ugyanezen a helyen leszünk.
2010. okt. 1. 17:55
 1/9 anonim ***** válasza:
A hiányérzetet leginkább azzal tudnád előidézni benne, hogy nem lát, nem hall felőled.
2010. okt. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De erre a helyre járunk barátnőimmel, miatta nem fogom kihagyni. Ha már ottvagyok, akkor mi legyen? Legyek vele kedves, de mégis kicsit tartózkodó? Aztán hátha rájön...?
2010. okt. 1. 17:58
 3/9 anonim ***** válasza:
Nézd... eleve miért keresnéd őt te, amikor ő szakított, mondván hogy már nem szeret. Hagyd a sunyiba. Köszönj, majd tűnj el a láthatárról.
2010. okt. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Aaahj hogy lehetsz ilyen szánalmas hogy a velem való kapcsolatod így kiteregeted?:S
2010. okt. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Hát ha miatta nem fogod kihagyni akkor neked se fontos annyira.. De ha már nem hagyod ki akkor tedd féltékennyé például h sokszor vagy srác közelében vagy megölelsz egy srácot és közben nézz rá párszor de legyél vele kedves mint egy baráttal.Az a lényeg h érezze azt hogy mit veszített el és h hiányozz neki :) Sok sikert! (am ugyan ez volt nekem is és nekem bejött)
2010. okt. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem szeretett, és sikerült féltékennyé tenni mégis? Ezért ment vissza?
2010. okt. 1. 18:06
 7/9 anonim ***** válasza:

ma 18:05

Válasz: igen, lehet a féltékenység miatt ment vissza. De ez az én értékrendemben ármánykodás (féltékennyé tenni). Az ilyen nő iránt már könnyen lehet, hogy nem éreznék sok mindent.

2010. okt. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Hát ha nem szeret akkor meg miért próbálod marasztalni? Meg ha már sokszor otthagyott akkor nem gondolod h ezek után is ott fog hagyni? Sztem te is tudod h ennek már semmi jövője csak hát fáj beismerni meg elfogadni :(
2010. okt. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szóval, ha vissza szeretném szerezni, mit tegyek? Tegnap találkoztunk, odajött, bár egy kissé rideg volt velem. Ma is valószínűleg egy helyen leszünk.
2010. okt. 2. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!