Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszakaphatom még őt?

Figyelt kérdés

3 hete szakított velem a barátom, kiábrándult belőlem (3 hónapig jártunk), nagyon csúnyán viselkedtem vele, szóval megértem. Én viszont nagyon szeretem. Büszkeségből nem keresem már, mert a szakítást követő 1 hétben sorozatosan lerázott. De azóta minden egyes nap rámír msn-en, megosztja velem a dolgait, kedves velem...stb. Múlt hétvégére meccsére is lehívott, ott is odajött, nagyon aranyos volt. De előtte azt mondta, csak barát vagyok neki. Én erre kiakadtam, és közöltem vele, hogy ebből barátság nem lesz, akkor inkább ne keressen. 2 napig nem keresett, és flegma volt, ha én kerestem.

Aztán pár napja összefutottunk egy buliban, ő nagyon részeg volt, végig mellette maradtam, meg is csókolt. Én közben összetalálkoztam pár sráccal, megismerkedtem velük, az egyik rám is hajtott. A volt barátom, mikor indult haza, meglátott velük, oda sem köszönt, később derült ki, hogy borzasztóan féltékeny volt. Mikor józan volt, akkor is rákérdeztem, és tényleg féltékeny volt, azt mondta, majdnem nekiment az egyiknek. :S De akkor miért szakított velem, ha ennyire zavarja az, ha más pasikkal lát?

Tegnap kiírtam a nevét annak a srácnak, egy szív mellé msn-en, akivel buliban kavartam, kiváncsi voltam, a volt barátom hogy reagál. Este találkoztam is vele, de előtte tesómnak azt mondta a telefonba, hogy nem jön ki, legyek csak azzal a sráccal, akit kiírtam, őt nem érdekli...stb., megint tök féltékenynek tűnt, ahogy hallottam. Eleinte bunkó is volt tegnap, de aztán mikor mellettem volt, megöleltem többször, megpusziltam, hogy ne legyen morci, és nyugodjon meg, akkor ő is visszaölelt, és úgy tűnt, megenyhült egy kicsit. Aztán msn-en megírtam neki, hogy leráztam a másik srácot, és őt szeretem, hiányzik, de erre csak pár mosolygós smileyt kaptam. :S

Szerintetek mit tehetnék még? Van esély, hogy visszaszerezzem? És hogyan? Annyira szeretem. :(


2010. okt. 16. 11:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2010. okt. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Jules10 ***** válasza:
Amit te csinálsz, az a leggusztustalanabb dolog a világon! Először belátod, hogy hibáztál (ez dicséretes), majd utána elkezdesz "kisrib@ncos@t" játszani és próbálod féltékennyé tenni. Dönts magadban, akarod, vagy nem. Ha igen, menj oda hozzá és mindezt mond el neki őszintén, amit itt az előbb leírtál. Ha pedig nem, akkor ne szívasd! Ennyi.
2010. okt. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem szívatom, ő nem akar velem lenni! És mikor megírtam neki, mit érzek, hogy csak ő kell, és csak őt szeretem, akkor is csak 1-2 mosolygós smileyt kaptam, semmi értelmes választ! Szerintem ez annyit takart, hogy ő nem érzi ugyanezt. :( És tudom, hiába mennék oda hozzá, csak azt mondaná, hogy nem akar velem lenni :( Legalábbis szerintem...
2010. okt. 16. 12:05
 4/7 anonim ***** válasza:
A volt barátnőre féltékenynek lenni csak egy érzés,de új kapcsolatot kezdeni veled már teher,pláne úgy hogy sok kellemetlen emléke van rólad.Megpróbálhatsz rámenősebb lenni,és elhitetni vele hogy megváltoztál,minden megváltozott,és most más lesz mint régen.
2010. okt. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, próbálom vele elhitetni, de nagyon makacs és fafejű, a fejébe vette, hogy ez már nem lesz jó, és nem tágít mellőle. :(
2010. okt. 16. 12:06
 6/7 anonim ***** válasza:
Neeeeem!!!! Ne ezt csináld... Ha valóban kell a pasi, és télleg csak rossz emlékek vannak róllad, ne újrakezdeni próbáld vele...!!!!! Légy a legjobb barátja, és férközz a bizalmába.. Vegye észre Ő, hogy télleg jó volna veled újra együtt lenni! Ne kislányoskodj, hogy féltékennyé teszed, hanem mutasd meg neki, hogy érdemes veled újra kezdeni! Ha a legjobb barátjaként viselkedsz, és nem kislányoskodsz, akkor elkezd azon gondolkozni, hogy miért is lett vége, és hogy megérne egy újra kezdést..
2010. okt. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De attól félek, ha a legjobb barátja próbálok lenni, azon a szinten maradunk. :( Ő azt mondja, csak barát vagyok neki. És ha jó barátja leszek, azt fogja gondolni, hogy barátnak jó vagyok, de barátnőnek nem. :(
2010. okt. 16. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!