Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Visszakaphatom, vagy fontosabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszakaphatom, vagy fontosabb a társaság?

Figyelt kérdés
kb 3 hete bekerültem egy társaságba,megismertem egy srácot, már első találkozáskor érezhető volt, hogy itt most nem puszta haverságról lesz szó. aztán következő héten sokat beszélgettünk msn-en, jóformán egész nap, 2x együtt mentünk haza, minden oké volt, sok közös van bennünk stb. pénteken össze is jöttünk, és egy hét után az jött ki a dologból, hogy ő nem akarja elrontani egy ilyen kapcsolattal a barátságunkat, de ő nagyon szeret, és szeret velem lenni stb.. nemtudom mire véljem az egészet.. ezentúl márcsak a barátja lehetek a társaságból.. még van esélyem? és hogy kezeljem, ha újra "bepróbálkozik" egy hétvégi bulin, mindegy hogy mennyit ittunk .. hogy tekintsek rá ezentúl?
2010. nov. 29. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Igazából nem érdekled, de azért szívesen lefekszik veled.

Tudnod kell, egy pasinál az, hogy "Maradjunk barátok" annyit jelent "Azért néha még dughatunk". Ha így neked jó, akkor jó, de többet ne várj tőle.

2010. nov. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez nekem úgy tűnik mintha a srácnak halvány fogalma sem lenne arról, hogy mit is akarna tőled....


Te viszont szeretnéd ha 2-en egy párt alkotnátok....


De lehet, hogy csak egy egyszeri alkalmat akar tőled semmi mást. Menj oda hozzá markold meg a tökét majd kérdezd meg tőle, hogy csinálunk is végre már valamit vagy csak húzod az agyam?

2010. nov. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igazából nem lenne baj az 1éjszakával, csak félek, hogy érzelmileg még jobban kötődnék hozzá... én komolyan gondoltam ezt vele, és az 1éjszaka nem igazán javítana a helyzeten.
2010. nov. 29. 21:19
 4/4 anonim ***** válasza:

Akkor meg amikor hazafelé sétáltok próbáld ezt elmondani neki, hogy tudod jól h ő szeretne veled lefeküdni de te csak akkor tennéd ezt meg ha ennek lesz folytatása is ami nem csak szex hanem több, mint egy dugókomád!


Ha nemet mond akkor annyi legalább megtudtad mit gondol és nem fogsz még hetekig hónapokig ezen rággódni!

2010. nov. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!