Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hölgyek, ŐSZINTÉN, mit lépnéte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, ŐSZINTÉN, mit lépnétek és miért?

Figyelt kérdés

Együtt vagy egy olyan pasival, akikről itt a Gyakorin mostanában olvasom, hogy "ALAP" pasik.

Azaz: 35 alatti, diplomás, havi 600-1M fizu, lakás és kocsi, semmi hitel.


Majd hazamegy, leültet, és közli, hogy váltani fog, mégpedig gyökeresen.

Pl.: Jól menő ügyvédként elege van, hogy bűnözőknek segít, így jelentkezett rendészeti suliba, és rendőrjárőr lesz.

Vagy sikeres brókerként megcsömörlött, és a Kis-Balatonhoz költöztök, és ő halászati őr és túravezető lesz.

Vagy az IT-s pasid hazamegy a 800 lelkes falujába, és informatika tanár lesz, meg rendszergazda.

Vagy a plasztikai sebész pasid Ukrajnába megy a doki haverjaival egy frontkórházba.

Ezekkel együtt a pénznek és a presztízsnek vége. Neked is!


Vele maradsz/mész? Miért?


(Tudom, neked is van 3 diplomád és havi 4,6M így egyedül is meg tudsz élni.)


2022. dec. 21. 19:29
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
29%
Tetszik ez a kérdés erre kíváncsi leszek popcorn van. :D
2022. dec. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
91%
Épp hogy azt ugatjuk itt, hogy ezek nem alap dolgok.
2022. dec. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
78%
Az ilyen pasiknak tobbnyire szep szexi nojuk van aki sokat kolt magara. Attol nem elvarhato hogy lepukkanjon a pasas kedveert, de meg midig ott a lehetoseg hogy a ferfi keressen az uj szintjenek megfelelo kulseju not, Marikat a penztarost.
2022. dec. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
95%
Kinek alap? Mert szerintem a nők 90%-nak nem. Azért valljuk be a legtöbb ember nem keres ennyi pénzt Magyarországon. Ami alap, a legtöbb normális nő számára, hogy legyen egy munkahelye, képes legyen önállóan fentartani magát és megélni, legyen céljai a jövőre. Ne rekedjen meg azon a szinten, hogy siránkozik mert keveset keres, hanem tesz érte hogy jobb legyen.
2022. dec. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
100%
Egyre jobb... még hány féle variáció lesz??
2022. dec. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
85%

Mennyire utálom az ilyen kérdéseket!

Ez attól is függ hogy ez az "újgazdagék hülyegyereke"- ahogy mi hívtuk anno- a pénzével választott egy barbibaba kinézetű 2 bites cicababát, vagy pedig ő is normális gondolkodasú, érzésű, és a párja is. (Az előbbi nyilván hatalmas hisztivel, bőgéssel dobná, a másik pedig támogatná)


Személy szerint a 2 es a 3-nak kifejezetten örülnék, hozzá teszem sosem a pénz vonzott, es nekem szükségem van arra hogy legyen sajat keresetem, nagyon kellemetlen ha mindent másnak kell megvenni nekem. Pl ruhat csak akkor engedném ha az enyém leszakad rólam (vagy ha nagyon akarja, de az is kellemetlen)


38n

2022. dec. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
83%

Össze vissza beszélsz! Nincs ilyen ALAP. Miért lenne nekem végem? Én annyit érek, amit a pasi letesz a saját asztalára??

Hülye egy értékítélet..

És a 4-5 story mindegyike tök más! Tök más, hogy kinek mi vonzó élet. Lehet én is mennék vidékre szívesen. Ha háborúba menne segíteni, nyilván nem szeretne engem, mert elhagyna, esetleg az életét is kockáztatva. Szóval ez butaság, akkor nem jó a kapcsolatunk / baj van a pasival. Nyilván ha nem akarna annyit keresni, hogy biztos megélhetése legyen neki is (mellette nekem is), akkor nem elég felelősségteljes, de akkor az nem lenne vonzó benne.


Hatalmas nagy változásoknál is nyilván nagy baj van a lelkében, a múltjában.


Ha szeretem a személyét, vele akarok lenni, mert jó vele lenni, értelmes, élhető változás amit akar, akkor vonzó lehet a változás. Ha teljesen abszurd, és nem látom be, miért lenne neki jó, és ebben hol vagyok én, és az én vágyaim, akkor meg el kell gondolkodni, hányadán állunk.

2022. dec. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:

ÉS TERELTEK!!!


Nem írja le ám senki, hogy: "Őszintén, nem, mert van 2 gyerek." Vagy "Igen, fene se lenne egy vidéki halőr csaja, és járnék a helyi kocsmába a skybar helyett."

2022. dec. 21. 19:51
 9/39 anonim ***** válasza:
95%

Engem zavart, és jó nagyot veszekedtem is vele.


Hozzáteszem, hogy amikor a váltást kitalálta, akkor volt 40 millió hitelünk, épp próbálkoztunk a gyerekkel és az új bevétele nem fedezte volna a kiadásaink felét. Előtte az ő nagy vágya volt egy hosszabb (több hónapos) nyaralás, ami 1.5-2 millió forintba került a fizetésünkön túl, úgyhogy a bankszámlánk kb. nullán volt.


Csak az én házasság előtti megtakarításaim voltak meg. Ha jobb anyagi helyzetben lettünk volna és akkor akart volna váltani, akkor támogatóbb lettem volna.


Szóval szerintem nagyon sok függ attól, hogy mik az igényeitek és lehetőségeitek a következő években.


De ha mondjuk leköltözne vidékre, ahol nekem nem lenne munkám vagy maradhatnék fent a városban egyedül két kisgyerekkel, azt biztos nem viselném el egy szó nélkül. Ne akkor önmegvalósítson, amikor egyéb kötelességei is vannak, amiket ő vállalt.


Ha kirepültek a gyerekek, vagy van pár évünk készülni rá vagy nem tudja tovább csinálni, azt, amit csinál, akkor nyilván más a helyzet.

2022. dec. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
89%

Nem vágom finomságos, hogy miért lenne annyi a 'presztízsemnek', jelentsen ez bármit. Az nem tőle van. Bár tudom a te világodban csak csóró nők és gazdag pasik vannak.

Amúgy nem. Nem mennék el se egy faluba, se Ukrajnába, se sehova ahova én nem akarok. Az addigi lakhelyünkön támogatnám esetleg, ha le akarna csúszni, de hogy nem vihetne el a világ végére engem is lecsúszni az hótziher. Közben meg reménykednék hogy megjön az esze. Ha nem, és nekem kéne eltartani a hülye hóbortjaival, akkor viszlát.

2022. dec. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!