Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lépnétek ebből a kapcsolatból?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lépnétek ebből a kapcsolatból?

Figyelt kérdés
Én 30,párom 41. 2 éve vagyunk együtt, ott élek nála.Meg van hitelmentes haz kocsi,minden meg van. Cèloztam már a házasságra,azt mondta h szeretne megnősülni.Viszont azt is mondta,hogy hagyjuk ezt a témát. A gyerek témát is inkább én erőltetem,hogy akkor év végén álljunk neki.Nem tudom mit csináljak.
2021. aug. 12. 12:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Elmondanám neki, hogy én milyen kapcsolatot akarok, és szeretném tudni, hogy azonosak-e a céljaink, vele tervezhetek-e hosszú távon.
2021. aug. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
32%

Lehetséges, Ő szeretne előrukkolni vele valamikor és ezért nem akarja, hogy Te erőltesd.

A kérdés az, hogy ennek esetleg látod az előjelét vagy sem?

2021. aug. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Nem látok előjelet. Jelenleg nem dolgozom, folyton zavarna h menjek. ebből gondolom h gyereket sem akar.
2021. aug. 12. 13:05
 4/21 anonim ***** válasza:
97%

3: Miért? a gyermekvállaláshoz van olyan nő, aki csak 1 hét szabadságot vesz ki, van, aki az utolsó várandós hónapot és még 3 évet, nem többet.

Nincs okod gyermekvállalás előtt nem dolgozni, persze ha van bevételed és elfoglaltságod, nem kell állásban gondolkodni erről.

2021. aug. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

#2-es vagyok


A leírásból én azt olvasom ki, hogy nem szeretne még megállapodni komolyan. Ha ez így van, akkor akár éveket is várni kellene, hogy rávegye magát, ha egyáltalán ezt Veled szándékozik kivitelezni. Az is lehetésges, ezt nem Veled szeretné. Nem tudom, csak tipp, ezért ne sértődj meg!

2021. aug. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Neki mindene megvan. Te meg meztelen seggel, munka nélkül akarsz gyereket szülni? Még GYED-et, GYES-t se fogsz kapni.. Én sem lennék lelkes a helyében.
2021. aug. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

...mert aki dolgozik, annak nem lehet gyereke, vagy mi? 😂

Ha pasi lennék, én sem kotném be a fejem valakivel, aki csak várja, hogy majd én eltartom őt is meg a gyereket is 😆

2021. aug. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Ott laksz nála és nincs bevételed. Hát nem csodálom, hogy nem tervez veled. Csak gyest kapnál és utána a munkaadók sem fognak kapkodni érted.
2021. aug. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
97%
Mit csinálsz egész nap?
2021. aug. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi ésszel minek gyerek? Reméljük, neki több van és véletlen se csinál ide egyet.
2021. aug. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!