Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Írogatásért szakítanátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írogatásért szakítanátok a párotokkal? Vagy erre mit lépnétek?

Figyelt kérdés
Én 28 éves vagyok, ő 31. A kor azért fontos, mert nemrég tudtam meg, hogy más lánynak írogat, aki csak 16 éves. Ez is csak úgy derült ki, hogy a lány bátyja mondta nekem az utcán(egy faluban lakunk, látásból ismerjük egymást) hogy ha a párom mégegyszer ráír a húgára eltöri mind a 10 ujját. Azóta rákérdeztem, hogy írogat e másnak és gondolom mivel sejtette, hogy rájöttem bevallotta, hogy írogatott egy lánynak. De csak ennyit mondott, hogy ki az, hány éves, mit írt neki vagy volt e több nem. Alapból nem csinálnék ilyen nagy felhajtást belőle de az zavar, hogy minek pont egy 16 évesre írogat. Kíváncsi vagyok mit irhatott neki, ezért írtam a lánynak és várom hogy válaszoljon.
2022. febr. 2. 17:26
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Nyugodtan kidobhatod. Sok későbbi problémától kíméled meg magad.
2022. febr. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Kidobnám. Nem csak azért mert írogat, hanem mert amatőr módon teszi: saját telefon, egy FALU, ismeri egymást a 2 nő,...ez idióta!
2022. febr. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%

Igen, kivágnám. Egyrészt, mellettem ne csajozzon. Másrészt, takarodjon a fiatal korúak közeléből egy 31 éves ember. Meg is undorodnék tőle.

Ha a bátyjából ilyen heves reakciót vált ki, biztos nem arról beszélgettek, hogy a pasid korrepetálja matekból, mert bukásra áll. Fúj.

2022. febr. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Ez a kérdés már volt itt a napokban, nem? Ez nem az a faszi, aki tanárként dolgozik a vidéki gimiben és azzal takarózik, hogy nem tanítja a kiscsajt?
2022. febr. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
Kivágnám , ennyi.
2022. febr. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Párom a kapcsolatunk elején írogatott másnak. Több tényezős volt, amiért végül nem dobtam ki azonnal. Az egyik az, hogy jóval előttem fennálltak ezek az irogatások, de akkor se volt semmi, amikor én nem voltam. Valójában egy rossz szokás volt nála. A másik, hogy az exe volt, akivel konkrétan elég abuzív volt a kapcsolata. (A csaj bipoláris, és elég durván kihasználta kénye-kedvére éveken keresztül.) Egy mérgező kapcsolatból pedig nem egyszerű kilépni. A harmadik ok, hogy azonnal, magától felajánlotta, hogy tiltja. Amikor pedig telefonon próbálta keresni, hogy ezt mégis mire vélje, lerázta, és azonnal elmondta nekem. Végül pedig, minden erejével azon volt, hogy bizonyítson, ez csupán egy nagyon zavarodott férfi, nagyon idióta döntése volt, de szeret, velem akar lenni, jóvá akarja tenni.

4 év telt el, tartotta a szavát, nagyon jó a kapcsolatunk. Szóval az esetében egyelőre jó döntésnek bizonyult, aztán majd pár évtized múlva kiderül a többi.

Ha csak egyetlen pont is más lett volna a felsoroltakból, akkor nem adtam volna esélyt (így is 2 hónapomba telt, mire eldöntöttem,hogy akkor próbáljuk meg rendbehozni, addig csak lakótársak voltunk ebben az időszakban kb).

Gondold át, hogy szerinted milyen a párod, hogyan reagált, mit tesz érted, és a helyzet javításáért, és hogy akarsz-e kockáztatni.

2022. febr. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
89%
31 évesen 16 éves lánnyal irogatasert nem is lenne kérdés.
2022. febr. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha a kortól eltekintek is gerinctelen húzás úgy más lánnyal beszélgetni, hogy a hátad mögött ergo te nem tudsz róla, tehát titokban. Ha nem kérdezel rá meg soha nem valja be???

A kora már csak hab a tortán, gondolom tudod mi a dolgod.

2022. febr. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!