Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek szakítani fog velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szakítani fog velem?

Figyelt kérdés
Barátommal nem régen jöttünk össze,szóval még elég friss a dolog. Kétszer már volt szexuális aktus közöttünk,minden jól alakult eddig,de azt mondta hogy még nem tudja biztosan hogy mit érez irántam. Most tervezünk egy 4 napos újévi kis nyaralást,és azt mondta hogy ez alatt az idő alatt nem szeretne szexelni. Amikor rákérdeztem,hogy ez mi okból van először nem akarta elmondani,aztán ráéreztem.. Azért nem szeretne,mert rá szeretne jönni arra hogy mit érez irántam,erre koncentrálva és nem a szexre. Ez nekem kicsit úgy jött le mintha ez a kis kiruccanás lenne a döntéshozatal, és ha nem érez iràntam többet akkor szakít és ennyi volt. Szerintetek ez egy rossz jel vagy jogos?

2022. dec. 21. 21:09
 1/10 anonim ***** válasza:
91%

Ez nem is kapcsolat

Nem is a barátod.

2022. dec. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Te hogy mekkora birka vagy
2022. dec. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mégis miért? Mert még nem 100%-ig biztos abban hogy mit érez irántam és összejöttünk? Vagy miért lennék “birka”?
2022. dec. 21. 21:13
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Hány évesek vagytok? 17-19 évesen ez a "nem tudom, míg érzek" belefér, utána már gáz.
2022. dec. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én 19,ő 21
2022. dec. 21. 21:17
 6/10 anonim ***** válasza:
97%
Mennyi idő után jöttetek össze?
2022. dec. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A negyedik randinkon jöttünk össze,ennek egy hónapja. Ezért mondtam hogy még elég friss a dolog,bár szerintem is tudnia kéne hogy mit érez
2022. dec. 21. 21:23
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellett volna azelőtt összejönni, hogy érzelmek alakultak volna ki. Azt hittem, ez mindenki számára evidens.
2022. dec. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mit értetek összejövésen?
2022. dec. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
79%
Szex során oxitocin szabadul fel a szervezetben, amely a kötődésért felelős. Ha jól érzitek magatokat, működik minden, akkor mi akadálya van a szexnek? Szerintem itt van még egy lány a képben. Valaki aki régebben kikosarazta, de most meggondolta magát vagy esetleg egy ex barátnő, akin nem lépett túl. Még nem döntötte el, hogy melyiktekkel szeretne lenni, emiatt kérte ezt a haladék dolgot. Én a helyedben megkönnyíteném a dolgát és hagynám a búsba. Nekem olyan partner nem kell, akinek gondolkodnia kell azon, hogy kellek e neki egyáltalán.
2022. dec. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!